Runy AD

Comment below rating threshold, click here to show it.

czels

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

17-02-2012

Witam, wiem, że juz było milion wątków na ten temat, ale uzbierałem troszkę pz i żal mi je w pewien sposób "zmarnować" chcę kupić runy pod AD, gram xinem, noctrumem, sivirem, gravesem, olafem, i mam kilka dylematów:
Mark- armor penetration
Glyph- critical damage / attack speed / magic resist (?)
Seal- +1,41 armor / czy polecacie coś innego ?
Quint- critical damage / attack speed / armor penetration / health / attack damage (?)

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam

Bezalial

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

17-02-2012

Na twoim miejscu kupił bym
Quint: Armor pen
Red: Armor Pen
Yellow: Armor
Blue: Widzę ze nie napisałeś ze grasz off tankami poza olafem wiec Kup pod attac speed
Runy pod Ad są dobre ale w late będziesz ssał a jak będziesz grał np Sionem w ad zaczniesz z doranem + full ad runes i ( e ) to jak wpadniesz na typa co ma runy pod armor to ci bedzie wchodził dmg o 20 - 30 mniejszy więc ogólnie armor pen rox. Pozdro

Witcher80

Senior Member

17-02-2012

Z tych postaci co wymieniles , ad runy tylko pod xina i noca sie sprawdzaja.

czels

Junior Member

17-02-2012

Okej, zgadzam się z wami, ale nie rozumiem dlaczego w niebieskich w xinie czy nocturmie grają pod magic resist per lvl.

Turall

Recruiter

18-02-2012

Bo dają sporo magic resist :-) nieproporcjonalnie więcej daje MR niż te kilka % attack speed czy crit damage. Wbrew powszechnemu mniemaniu robienie ad (a już szczególnie mele ad) jako Glass Canon nie wychodzi na dobre. Co z tego, że Xin będzie miał 2x Bloodthister i 2x Phantom Dancer jeśli padnie od jednego combo jakiegoś maga (o tak, nie przesadzam)? Dlatego Magic Resist jest tak przydatny.

Co do runek to dałbym:
czerwone - armor penetration
żółte - armor (przydaje się nie tylko w jungle ale i na linii bo ad zwykle na linii stają przeciwko innemu ad)
niebieskie - MR / lvl (dlaczego nie flat? Bo zanim przyjdzie Ci się spotkać z przeciwnym magiem trochę czasu upłynie więc w tym przypadku "per lvl" > "flat")
fioletowe - attack damage

Polo28

Junior Member

10-07-2012

troltroltroltroltroltroltroltroltroltroltroltroltr oltroltroltroltroltroltroltroltroltroltroltroltrol troltroltroltroltroltroltroltroltroltroltroltroltr oltroltroltroltroltroltroltroltroltroltroltroltrol troltroltroltroltroltroltroltroltroltroltroltroltr oltroltroltroltroltroltroltroltroltroltroltroltrol troltroltroltroltroltroltroltroltroltroltroltroltr oltroltroltroltroltroltroltroltroltroltroltroltrol troltroltroltroltroltroltroltroltroltroltroltroltr oltroltroltroltroltroltroltroltrol