1v1 Twsited Treeline

Comment below rating threshold, click here to show it.

Drozd

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

15-02-2012

Witam. Chodzi mi tu o mapkę Twisted Treeline przeznaczoną do 3v3. A bardziej o granie na niej meczy 1v1. Jak pewnie wielu osobom wiadomo jest to też klasyczna mapa do gry 1v1 na esl.eu
Chciałbym się was spytać o counter picki do różnych postaci AD, bo z tego co mi wiadomo w 1v1 tylko AD się liczy, chodzenia z line na line i jungla(smithe jako 2 spell)
Mam sytuację, że czasem wygrywam z przeciwnikami wieloma fragami i rozwalam nexus, a czasem jest tak że przegrywam fragami, lecz też go rozwalę bo wszystko z pushowania wynika. Ale są też w tym sytuacje odwrotne, gdy np ja mam 2/0, przeciwnik właśnie o te 2 fragi przegrywa(o miniony też) i pod koniec w late game nagle nie idzie go ubić i pushuje mi wszystko, łącznie z Nexusem

I tutaj mam pytanie właśnie do tych graczy bardziej zaawansowanych co wygrywają może jakieś turnieje esl.eu jakie są dobre picki, counter picki, buildy na te najlepsze AD i wasze taktyki. Rozumiem, że pewnie wielu chce zachować to dla siebie, ale może ktoś da jakąś dobrą podpowiedź ; )

Qrarules

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

15-02-2012

polecam warwicka

Witcher80

Senior Member

15-02-2012

Olafem zalatwisz kazdego prawie ad. Z gp tylko ciezko ale jak ogarniasz to tez spoko.
Ogolnie polecilbym Olafa , Shyvane , Riven(tutaj full odpowiednie runy pod 3v3 bo bez tego nie ma co sie brac) , Mundo (clean spell musisz miec) i Udyra. Ale zalezy tez na kogo grasz. Takiego ww, olafem czy udyrem rozwalisz w moment. Ale sa tez postacie ktore niszcza te 2;)

Drozd

Junior Member

15-02-2012

Dzis np gralem na eslu w pojedynke corkim na gp. I wygrana byla dosc latwa 2/0 i wszystko spushowane.
Runy mam: quinty ad flat, marki armor pen, seale pod flat arm i glyphy pod flat magic resist
Slyszalem, ze lee sin wymiata z Trynda.
@Witcher dzięki za radę ; )

SowaRz

Junior Member

18-03-2012

Polecam Malphite ! Niszczy kazde ad ! Skill E znacznie spowalnia predkosc Ataku przeciwników wokół , W zwiększa procentowo Atak i Pancerz o 20% + 5% per tick. Q Spowalnia przeciwnika i zadaje znikome Dmg. Ulti to poprostu cudowne Pie*dolnię***. Żaden Gp, Sion , Wukong, Ashe nie ma szans. Range ad carry z początku defowac , na 6 lvl'u pokazac na co Cię stac.4-5 itemów w tanka + Atma = wygrana.
Polecam Czary bohatera Ghost + Heal/Exhaust - co kto woli.

Rzepa13

Recruiter

18-03-2012

Polecam Ci baardzo fajna stornke o counter pickach . https://docs.google.com/spreadsheet/...any=true#gid=0