Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


Prezentacja Nautilusa, Tytana Głębin

Comment below rating threshold, click here to show it.

NeeksNaman

Champion Herald

02-10-2012Witajcie przywoływacze!

Wszyscy, którzy zastanawiali się nad tym, czy dno oceanu zamieszkują jakieś niesamowite istoty, mogą przestać się głowić – poznajcie Nautilusa, Tytana Głębin! Ten budzący postrach bohater pełni rolę obrońcy, a sterowanie nim daje dużo satysfakcji. Nautilus wykorzystuje nową mechanikę inicjacji walki oraz „miękką” kontrolę tłumu, która pozwala mu siać spustoszenie w szeregach wroga. Ponadto, ten podwodny mocarz karci oponentów ciosami zadawanymi ogromną kotwicą.

Główna umiejętność Nautilusa to Zakotwiczenie. Nautilus, chodź jest powolny i zwalisty, może przyciągnąć do siebie przeciwnika. W związku z tym dobrze jest wystawiać go na przód grupy podczas potyczek. Nautilus może wyjść na pierwszą linię i przyciągnąć wybranego przeciwnika – zapewnia w ten sposób sojusznikom przewagę taktyczną już na początku starcia. Celem Zakotwiczenia mogą być także elementy terenu, dzięki czemu Nautilus może się szybciej przemieszczać i uciekać przeciwnikom.

Superumiejętność Nautilusa, Bomba Głębinowa, można wykorzystać w walce przeciwko zwartym grupom wrogów. Celem tej umiejętności jest pojedynczy bohater, ale jeśli zostanie ona rzucona na postać przebywającą na tyłach grupy przeciwników, może dojść do obalenia kilku wrogów znajdujących się na torze jej działania. Umiejętność może albo rozproszyć przeciwników i wystawić słabszych z nich na ataki, albo stworzyć dogodną sytuację do użycia Zakotwiczenia.

Nautilus, poza niezwykłą mobilnością, dysponuje garniturem ofensywnych umiejętności obszarowych, które ranią wielu wrogów i utrzymują tę postać przy życiu. Choć Wielki Szlak to jedyna umiejętność, która pozwala temu bohaterowi wyłączać przeciwników z walki, to jego zdolność do zadawania obrażeń obszarowych i siania zamętu w szeregach wroga sprawiają, że przeciwnicy muszą bardzo na niego uważać. Z tego powodu ten morski pancernik będzie często obierany za cel, mimo iż jest bardzo wytrzymały!Umiejętności:

  • Powalający Cios (pasywna) – podstawowy atak Nautilusa, który zadaje dodatkowe obrażenia fizyczne i na krótko unieruchamia cel. Aby ponownie zadać Powalający Cios temu samemu przeciwnikowi, trzeba odczekać 12 sekund.
  • Zakotwiczenie – Nautilus wyrzuca swoją kotwicą. Jeśli trafi przeciwnika, przyciągnie cel do siebie i siebie do celu. Jeśli trafi w element terenu, przyciągnie się do niego, a czas odnowienia zostanie skrócony.
  • Gniew Tytana – Nautilus otacza się osłoną, która pochłania dodatkowe obrażenia w oparciu o maksymalną liczbę punktów zdrowia. Gdy tarcza jest aktywna, Nautilus zadaje otaczającym go przeciwnikom obrażenia w czasie.
  • Prąd Morski – Nautilus trafia w ziemię, co wytwarza falę uderzeniową. Każda z fal zadaje obrażenia i spowalnia przeciwników. Efekt spowolnienia po pewnym czasie zanika. Każda kolejna fala, która uderzy w cel, zadaje coraz mniejsze obrażenia.
  • Bomba Głębinowa (superumiejętność) – Nautilus wystrzeliwuje w kierunku celu ładunek głębinowy, który stopniowo przyspiesza. Ładunek powala wszystkich napotkanych przeciwników i eksploduje po dotarciu do celu, wyrzucając go w powietrze.Historia:

Nautilus był niegdyś żeglarzem wynajętym przez Institute of War do zbadania nieodkrytych regionów Guardian's Sea. Podczas ekspedycji Nautilus i jego załoga zapuścili się na nieznane wody, do miejsca, gdzie toń oceanu pokrywała niezidentyfikowana czarna maź. Choć zadaniem marynarzy było zbadać wszystko, co napotkają, nikt oprócz Nautilusa nie odważył się zejść do wody. Dosłownie chwilę po tym jak Nautilus założył skafander i przygotowywał się do tego, pochwyciło go stworzenie czające się w czarnych odmętach. Nautilus złapał się burty, ale stwór ciągnął go z tak wielką siłą, że cały statek zaczął się kołysać. Pozostali żeglarze wpadli w panikę i zdecydowali się na coś strasznego. Nie zważając na błagania o pomoc, siłą oderwali Nautilusa od relingu. W akcie desperacji Nautilus chwycił kotwicę, po czym runął w atramentową kipiel. Tonąc, mógł już tylko patrzeć na zanikający mroczny obrys statku. Potem wszystko zalała czerń.

Gdy Nautilus przebudził się, był już inną istotą. Potężny żelazny skafander scalił się z nim. Jego pamięć uległa zmąceniu, ale jedno wspomnienie pozostało żywe: został porzucony, pozostawiony na pastwę losu w mrocznej głębinie. W rękach kurczowo trzymał kotwicę, która należała do ludzi, którzy skazali go na pewną śmierć. Pozbawiony jakiegokolwiek celu chwycił za kotwicę i z mozołem wyruszył w drogę, zbyt ciężki by móc pływać lub biegać. Chciał znaleźć odpowiedzi na pytania, które go nurtowały. Zatraciwszy poczucie czasu i kierunku, włóczył się bez celu w stanie przypominającym wieczny sen. Gdy dotarł do brzegów Bilgewater, całkowicie zatracił swoją dawną tożsamość. Nie miał domu, rodziny ani życia, do którego mógłby powrócić. Przerażeni żeglarze, usłyszawszy historię Nautilusa, skierowali go do Institute, ale przywoływacze odmówili podania imion pozostałych żeglarzy, którym zlecili ekspedycję. Wtedy to Nautilus dowiedział się o istnieniu League of Legends. Uznał, że wstąpienie do ligi to dla niego szansa na znalezienie ukaranie ludzi, którzy zniszczyli mu życie.

„W całkowitych ciemnościach można poruszać się wyłącznie naprzód”. - Nautilus


Comment below rating threshold, click here to show it.

Deep Yellow

Senior Member

02-10-2012

Pierwszy jak zwykle )


Comment below rating threshold, click here to show it.

MasterTix

Member

02-10-2012

oj trzeba będzie nabyć


Comment below rating threshold, click here to show it.

Muxley

Junior Member

02-10-2012

Wygląda mi na hybrydę Malphita z Blitzcrankiem.


Comment below rating threshold, click here to show it.

MajsterIXI

Senior Member

02-10-2012

a z wygladu to podobny do yoricka , tyle ze tamten mial lopate ten ma kotwice, chociaz poczatkowo z concept artu myslalem ze to kosa ale kose juz ma chyba kaktus


Comment below rating threshold, click here to show it.

Entheliel

Junior Member

02-10-2012

Ciekawa postac, trzeba bedzie go kupic !


Comment below rating threshold, click here to show it.

MufikLSC

Recruiter

02-10-2012

so very interesting character


Comment below rating threshold, click here to show it.

MstiPl

Recruiter

02-10-2012

Ej o co tu chodzi każdy kolejny chempion jest coraz bardziej wykokszony
WTF why all new champion are so Proele, how can i defed him be blizcrank


Comment below rating threshold, click here to show it.

FiNiK

Member

02-11-2012

mowicie wykokszony? ziggs nie jest wcale jakis op a zreszta zobaczcie na skill o nazwie zakotwiczenie co prawda jak sie ucieka to przydatny ale jak w team fighcie nie trafisz w typa i wylecisz tam gdzie oni sa to tez niezbyt op


Comment below rating threshold, click here to show it.

Lord Aizen

Senior Member

02-11-2012

Ma fajne skile i na prawdę ładnie wygląda ulti też fajne podoba mi się kupie na pewno.