Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Gra League of Legends nie chce się włączyć.

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Cheetos1125

Junior Member

02-10-2012

Kiedy chce włączyć grę wyskakuje błąd: "Nie mozna uruchomic aplikacji poniewaz jej konfiguracja jest niewlasciwa. Problem ten moze rozwiazac ponowne zainstalowanie aplikacji." Używam Windowsa Xp Service Pack 3. Wgrałem najnowszy adobe air, IE 8.0, Net framework 4.0, Directx 9, mam najnowsze stery grafiki i vcredist_x86. Proszę o pomoc. Dzięki.

Poseidon

Senior Member

02-10-2012

zainstaluj Net framework 3.5

Cheetos1125

Junior Member

02-10-2012

Problem rozwiązany. Ściągnąłem takie coś i wszystko działa: http://download.microsoft.com/download/6/B/B/6BB661D6-A8AE-4819-B79F-236472F6070C/vcredist_x86.exe

1