Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Zwiastun bohatera - Nautilus, Tytan Głębin

Comment below rating threshold, click here to show it.

NeeksNaman

Champion Herald

02-08-2012

Każdy marynarz wart więcej niż funt kłaków wie, że największe tajemnice kryją się na dnie oceanu. Z pewnością nie omieszka dodać, że niefrasobliwi niechybnie wpadną w tarapaty!

Niczym Nautilus, Tytan Głębin. Nikt nie zna lepiej tajemnic, które skrywają bezkresne odmęty oceanu.

Vinter1962

Junior Member

02-08-2012

Po wyglądzie sugeruje że będzie to TANK.
1. Oczy czerwone niczym rammus
2. Potężny pancerz
3. Kotwica
No no riot się postarał

ZedamX

Junior Member

02-08-2012

Mi on na 100% przypomina o ile nie jest Big Daddym z gry Bioshock i Bioshock 2. Jedyne co mu brakuje to wiertlo zamiast reki

Lisek

Junior Member

02-08-2012

Grunt, że nie wygląda jak Well - http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Well

JakePL

Junior Member

02-08-2012

Hmmm, niekoniecznie musi to być tank. Pancerz to raczej skafander dzięki, któremu udało mu się przeżyć na dnie oceanu. Myślę, że to raczej bd coś w stylu offtanka.

Rinavs

Recruiter

02-08-2012

Cytat:
JakePL:
Hmmm, niekoniecznie musi to być tank. Pancerz to raczej skafander dzięki, któremu udało mu się przeżyć na dnie oceanu. Myślę, że to raczej bd coś w stylu offtanka.

Niedługo się dowiemy . Ale kolejna warta uwagi postać. Niech nowi mają nagrody, a my mamy takich bohaterów jak Ziggs czy owy nowy fajnie wyglądający bohater =).

Gucio6

Junior Member

02-08-2012

mi sie wydaje ze to bedzie fajna postac gram od niedawna w lola i nie mam postaci ktora ogarniam mysle ze ta postac to tank ... z powodu tego pancerza jak wspomniano wczesniej

JakePL

Junior Member

02-08-2012

A no, błagam tylko, żeby on nie był mały niczym te wszystkie yordle

Qrarules

Member

02-08-2012

Ja się pytam kiedy nowy support ?

IGS Domer

Junior Member

02-08-2012

Najgorsze jest to, że będzie kolejną postacią pod AP - moim zdaniem..
Podzielam zdanie Orarules'a - kiedy będzie jakiś nowy support ? Czy AD carry? Czy cokolwiek innego niż typowy MID'er.
RIOT c'mon guys