Counter pick

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

Suprajsik

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

03-02-2012

Mam propozycje na nowy tema.
Chodzi mi głównie o Counter pick na top, a wiec:

Piszemy nazwę bohatera ---> dobrego Counter pick'a na niego
np.

Irelia -----> Gangplank
Gangplank -----> . Yorick

itp.
Tworze ten temat, ponieważ chce bardziej ogarnąć topa i mam nadzieje że dużo osób na tym skorzysta

Dantalian

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

03-02-2012

Naaaah. Irelia nie jest żadną kontrą na GP.

Na GP na topie jest obecnie tylko JEDNA rozsądna kontra. Champ, który wygra z nim topa w 90% przypadków, to Pantheon.

Witcher80

Senior Member

03-02-2012

Gp> Xin , Pant
Trynda > Olaf , Riven, Pant
Rammus> Shyvana , Ryze
Yorick > Choo.

Znam sie dosc dobrze na counter pickach ale zawsze mnie zastanawia co mam brac na solo topa gdy w drugim teamie widze Nasusa. Sa jakies rady? Ciezko brac postac typu Kog bo jednego ad range juz mamy na dole.. A postacie Typu Jarvan , Irelia. Moga utrzymac linie ale Nasus i tak sie farmi. Myslalem nad Shyvana ale nie wiem czy to dobry pomysl. Jeszcze mozna gragasa ale tez srednio skoro mid ap i w jungli np jakis assasin.

Avate

Recruiter

04-02-2012

@Witcher80

Rammus na solo topie? Imo to dla mnie marnowanie postaci, ktorej miejsce jak dla mnie jest w jungli i jego ganki robia poploch.

Witcher80

Senior Member

04-02-2012

Tak ale roznie ludzie dopasowuja team. Raz zdarzylo mi sie na niego grac Shyvana i nie mógl zrobić nic:) Ale masz racje ze rammus solo top to fail pick.

LepeX

Senior Member

04-02-2012

Kassadin jest kontrą na Cassiopeie i większość Casterów

Witcher80

Senior Member

05-02-2012

A jedyną kontrą na Kassadina jest Le Blanc. Ale to kwestia tego kto pierwszy silence;)

PombA

Member

09-02-2012

ja zawsze biore na solo top'a jak jest przeciwko mnie nasus to tylko i wyłącznie malphite
potrafi ladnie zespamowac do 50% hp ;p i odciagac nasusa od minionow i jak niemasz 6poziomu to musisz liczyc na gank ;p pozniej jak juz masz ulta to tylko spamujesz go z Q do 50%hp wbijasz z ultem kombinacja e+q i po nim ;p
bynajmniej tak ja zawsze gram i wychodzi mi to... xd

MesajInDaHouse

Senior Member

09-02-2012

Na Nasusa dobrą kontrą jest Fizz, z dzidy heal reduction, gdy podejdzie nasus, poprostu focusujemy jego, wtedy lifesteal mu nic nie daje. Nasusa trzeba odciąć od farmy. Jego slow bierze sporo many, więc nie powinien nam go rzucać za często, jedynie kiedy ma kielich, wtedy już jest gorzej.

Morxim

Senior Member

09-02-2012

https://docs.google.com/spreadsheet/...hl=en_US#gid=0

Myślę że zamknąłem temat :]

123