Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Problem z Launcherem

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Blind Timon

Recruiter

02-02-2012

Wczoraj zrobilem format.. Dzis pobralem gre.. Niby wszystko pieknie ladnie, pobraly sie akutualizacje na patcherze i wgl. Juz sie niby wszystko pobralo a tu takie cos: "Status servera: "undefinded".. Co mam zrobic zebym mogl zagrac? Probowalem juz opcji napraw oraz zmieniania na EU west ale ciagle ten sam problem.. Kolo graj pisze ; " To aktualna wersja League Of Legends" Prosze, pomozcie mi.. Co mam zrobic? Dodam ze nie widze nic w "nowosciach".. Nigdy nie mialem takiego problemu.. Przed foramatem wszystko dzialalo sprawnie..

Typ3r

Senior Member

02-02-2012

1. nie ten dział
2. szukaj w dziale "Pomoc"

Rahares

Polish Community Manager

02-02-2012

Wygląda na to, że LoL jest blokowany przez firewalla. Dodaj wyjątek dla League of Legends w firewallu i wszystko powinno zadziałać.

Przenoszę do działu pomocy gdzie jego miejsce.

1