Kogo lepiej?

Kennen 37 68.52%
Brand 17 31.48%
Voters: 54. You may not vote on this poll

Kennen czy Brand

Comment below rating threshold, click here to show it.

QbxPL

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

05-01-2012

Kogo lepiej kupic branda czy kennena? Glosujac wezcie pod uwage kto lepszy w late game

5h0cK

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

06-01-2012

oboje sa gz w late, brand ma wiekszy dmg a kennen ma lepszego stuna :P

QbxPL

Senior Member

06-01-2012

a warto kupic 2 ?

Xasssa

Junior Member

06-01-2012

moim zdaniem kennen o wiele lepszy ;] i nie koniecznie ma wiekszy dmg jesli tak to nie wiele a i kennen w late jest lepszy przynajmniej ja.. jesli gram vs brand jestem lepszy w pozniejszej fazie gry :s na poczatku prawda w dupe dostaje przez mniejszy dmg no ale to tez zalezy od run jakie przeciwnik ma :)
a i nie wime czy jest sens tracic pz na 2 podobne postacie ;P jesli runy masz i nie masz co robic z kasa to oczywiscie kup 2 ;] bo sa podobne ale inne xD heh inny styl gry ;)

Valittu

Junior Member

07-01-2012

kupuj kennena walić branda kombo kennena wymiata :D

QbxPL

Senior Member

08-01-2012

pisze w tym temecie gdyz nie chce zasmiecac forum...co mi powiecie o fizzie i o viktorze? viktora przetestuje na rotacji. wiec jakie zdanie z tych 4

HeForv

Senior Member

08-01-2012

Viktor za przeproszeniem gowno jakich malo wolal bym kupic miniona niz jego.Fizz ma mocny dmg ciezko rozwalil go 1v1.Dobry na linie jak i do jungli.Co do tematu z k/b moim zdaniem Brand>Kennen.

QbxPL

Senior Member

10-01-2012

kupilem kennena i jestem wam wdzieczny bo bardzo fajnie sie nim gra z Q ma niezly dmg i razem z ignitem i E mozna niezle kosic wrogow jak uciekeja a i nie ma problemow z energia jak np Shena