Specjalizacje.

Comment below rating threshold, click here to show it.

GraczNumer1

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

31-12-2011

WItam, czy jest coś takiego że do wszystkich postaci będzie jedna specjalizacja ? :)

Kumpel powiedział że on ma specjalizajce do AD , AP i Jugnla... Zrobiłem tak samo jak on..

Czy to prawda ?

Bo w sumie to zauważyłem różnice z tymi specjalizacjami... Zgrałem sobie AD , AP i Shaco czyli Juglerem...

Czy dobrze mnie kumpel zakierował ???

Albo że macie lepsze propozycje... Chodzi mi aby było konkretne na AD druga strona to AP i jungle ? Wiecie o co chodzi... ;))))

Pozdrawiam...

Reicik

Senior Member

31-12-2011

Bardzo dobre pytanie.
Tak, robi się oddzielne specjalizacje na daną postać. Może być pod ap, ad, jungle, tanka, itp..
Raczej oczywiste, że pod AD postać daje się punkty w attack damage a nie ability power.

GraczNumer1

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

31-12-2011

Aa, dziękuję .. Aa, na jungla to co ? Szybkość ruchu ?

Reicik

Senior Member

31-12-2011

21/0/9
Poszukaj na necie. ;p

Dziubbek

Member

31-12-2011

ja mam na ap.ad.as.tank.jungeAP.jungleAD. i cos jeszcze bo 8 stron ale nie pamietam ;x

Varden256

Senior Member

01-01-2012

zalezy kim jungle
ogolnie masteries i runy na draftach/rankedach robi sie pod przeciwnikow, jak idziesz solo topa, a widzisz ze biore kennena to oczywiste, ze nie bedziesz bral armor w runach/masteries, tylko magic resists
Ja mam jedna strone i masteries i po prostu zmieniam.

GraczNumer1

Member

01-01-2012

Aha,dzięki wam za odpowiedzi. ;)

Pozdrawiam, szczęliwego nowego roku

Emissary Poki3

Senior Member

01-01-2012

Mi nie starczy 10 stron :x
Drzewko ofensywne mozna na 3 sposoby samo z siebie, do tego reszte puntkow mozna i w defensywe i w Utility.
Do tego jungla potrzebuje osobnych masterek, ale niektorzy jungluja z 21 w ofensywe a niektorzy w defensywie lepiej, no i na supporta i na ARAMA mam stronke i jedna zostawiam aby miec na rozne inne tymczasowe kombinacje, zeby nie pomieszac moich innych stron...

Dantalian

Senior Member

02-01-2012

Ja mam specjalne dla Akali, Vlada, Siona, Garena i Nasusa. Poza tym ogólne pod AD, AP, AD carry i Udyr jungla. Jedna strona pusta by ewentualnie ułożyć coś pod postać, na którą mam jeszcze inny pomysł przed rozgrywką :)