Przecena

Comment below rating threshold, click here to show it.

Catakliz

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

21-12-2011

Siemka. Mam pytanko tydzień (może dwa) temu była przecena na veyn i kogoś tam o 75%. Czy takie przeceny jeszcze będą? Co jaki czas one się pojawiają?

HeForv

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

22-12-2011

Po pierwsze to nie byla przecena champow o 75% tylko bardzo starych skinow o 75% ktorch teraz nie ma.Owe champy mialy przecene 25% bodajrze i prawdopodobnie bd takie przeceny,ale to bardzo bardzo bardzo rzadko moze next bdzie za pol roku albo rok.Mozesz liczyc tylko na 50% przeceny tygodniowe 3 champow oraz skinow.

Wombak12

Junior Member

23-12-2011

up
była przecena na xeratha i veyn (kosztowali wtedy 200-kilkadziesiąt riotów).

HeForv

Senior Member

23-12-2011

Nie 200 tylko 500+ tak jak zawsze.To tylko blad jest zmieniasz strone lola na polska wersje.

Dywaneiro

Senior Member

23-12-2011

up
Nie wprowadzaj innych w błąd kolego. Była przecena na bohaterów (Vayne, Xerath i chyba Taric) o 75%, więc wszyscy kosztowali po 200+ RP (nie pamiętam ile dokładnie, ale sam skorzystałem z okazji).
A co do pytania, to nie wiem kiedy będzie znowu taka promocja(-75%), ale wydaje mi się, że było to związane ze świętami.

Galatolol

Junior Member

23-12-2011

Dokładnie, kosztowali ok. 250 RP.

HeForv

Senior Member

24-12-2011

Czlowieku nie wprowadzam tu innych w blad one byly po 500+ idioto moze i na stronie pisze 75% ale tez wyraznie pisze ze o POLOWE i jakbys sie przyjrzał to bys zauwazyl to w trakcie odpalania lola.Ale nie bd juz cie klucic z dziecmi cu.

Dywaneiro

Senior Member

24-12-2011

Dlaczego od razu przyjmujesz że "75%" było błędem, a nie "O POŁOWĘ". Nie był to błąd bo Vayne kupiłem za ok 200 RP, i nie odjęło mi od mojej początkowej kwoty 500 tylko 200

Mucha80

Member

26-12-2011

HeForv - radziłbym popracować nad osobowością.

Neorland

Senior Member

28-12-2011

ja kupieł taricka za 146 rp i tak prawdopodobnie jeszcze będom takie przeceny