Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Rotacja darmowych bohaterów (Sezon Drugi: tydzień 4)

Comment below rating threshold, click here to show it.

Moneypenny

Marketing Manager

12-19-2011

Witajcie, Przywoływacze! W tym tygodniu w rotacji 10 darmowych bohaterów.

Oto darmowi bohaterowie tego tygodnia:

Tydzień 4 (tydzień bieżący):

Do zobaczenia na Fields of Justice!

Zimnypl

Recruiter

12-19-2011

Jeju ale **** dla kogoś kto już gra dosyć długo ezio był jakiś czas temu fajna postać więc sie kupiło katarina na mniejszych lvlach z fiddlem robiła furrore tera . galio karma coś ciekawego ww znerfiony teemo to support ryze kto go nie ma ^^ nuniac było

podsumowując rotacja fajna dla kogoś kto nie ma ezia karmy ,katariny czy rammusa ja będę się nudził przez tydzień

SenSehi

Member

12-19-2011

Mam all ;O ale nowi gracze mają czym sie pobawic

UpioroGacek

Member

12-19-2011

e tam tania i taka se ta rotacja

YouMad23

Junior Member

12-19-2011

nie jest tak źle....Zimnypl ezreal to nie ezio z assasins creeda 2
co do rotacij chętnie zagram katarina i ezrealem

Shinzo Nagama

Recruiter

12-19-2011

Wszystkie te postacie byly w ciagu ostatnich tygodni, z wyjatkiem Karmy.
Tym czasem Trundla nie ma od roku.

Banderoza

Junior Member

12-19-2011

Kolejna kiepska rotacja. W rotacji nie powinni uwzględniać najtańszych postaci. Rotacja jest głównie po to żeby przetestować championa przed kupnem jakiegoś drogiego, a tu same najtańsze(prawie). Poza tym mam wrażenie, że Rammus nie dawno był...

Neptux

Member

12-19-2011

No chyba najgorsza rotacja od paru dobrych miesięcy

Sekizo

Junior Member

12-19-2011

Ja się pytam gdzie jest AHRI ?!
Przecież nowy champion jest w rotacji tydzień po wyjściu przynajmniej tak mi się wydaję...ale i tak rotacja do kitu tylko Teemo mogę pograć :/

Lagga v3

Junior Member

12-19-2011

@sekizo
tak , talon , riven , fizz , graves i shyvana były w następnej rotacji tuż po wyjściu . Jednak odkąd "na świat" wyszedł Volibear to się zmieniło . Volibear nie był w rotacji tuż po swoim wyjściu tylko dopiero w przyszłej , 2 tygodnie po patchu. na pewno będzie tak z ahri.

Rotacja według mnie denna, katarina była 2-3 rotacje temu , to samo rammus. ciesze się jedynie z ezreala i galio ; )