Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Lol Mods

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

TheBestHersuS

Senior Member

12-17-2011

Jest jakaś strona z "modami" do lola?
(typu LOLReplay)

Sviler

Senior Member

12-17-2011

Leaguecraft.com

Jaro1279

Recruiter

12-17-2011

Wtf...? "LOLReplay" to nie GTA co ty piszesz wogole o,O

Emissary Poki3

Senior Member

12-17-2011

Nie ma modow do lola. jest kilka malych fanowskich programow (ala wlasnie Lolreplay, program pomagajacy zmieniac recomendowane itemy albo program pilnujacy czasu w jungli) ale to nie mody a osobne programy ktore sa uzywane na wlasna odpowiedzialnosc.

Na Leaguecraft mozna znalesc customowe skiny, ale znowu nie nazwal bym tego "modem". Nic innego poza tym mi nie przychodzi do glowy. Nie ma jednej strony ktora ma linki do wszystkiego (chyba, ze liczysz oficjalne forum, bo GDZIES beda tematy do wszystkiego :P)

Sviler

Senior Member

12-17-2011

Cytat:
Poki3:
Nie ma modow do lola. jest kilka malych fanowskich programow (ala wlasnie Lolreplay, program pomagajacy zmieniac recomendowane itemy albo program pilnujacy czasu w jungli) ale to nie mody a osobne programy ktore sa uzywane na wlasna odpowiedzialnosc.

Na Leaguecraft mozna znalesc customowe skiny, ale znowu nie nazwal bym tego "modem". Nic innego poza tym mi nie przychodzi do glowy. Nie ma jednej strony ktora ma linki do wszystkiego (chyba, ze liczysz oficjalne forum, bo GDZIES beda tematy do wszystkiego :P)

Zmiana interfejsu, to też mod. A tam to znajdziesz

Sviler

Senior Member

12-17-2011

Cytat:
Jaro1279:
Wtf...? "LOLReplay" to nie GTA co ty piszesz wogole o,O

LoLreplay istnieje

Jaro1279

Recruiter

12-17-2011

Ach zle przeczytałem mój błąd :<

Master of rules

Recruiter

12-19-2011

Zmiany interfejsu, strony logowania, itd wszystko fajnie działa do pierwszego patcha potem znów w kółko

1