Lol Mods

Comment below rating threshold, click here to show it.

TheBestHersuS

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

17-12-2011

Jest jakaś strona z "modami" do lola?
(typu LOLReplay)

Sviler

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

17-12-2011

Leaguecraft.com

Jaro1279

Recruiter

17-12-2011

Wtf...? "LOLReplay" to nie GTA co ty piszesz wogole o,O

Emissary Poki3

Senior Member

17-12-2011

Nie ma modow do lola. jest kilka malych fanowskich programow (ala wlasnie Lolreplay, program pomagajacy zmieniac recomendowane itemy albo program pilnujacy czasu w jungli) ale to nie mody a osobne programy ktore sa uzywane na wlasna odpowiedzialnosc.

Na Leaguecraft mozna znalesc customowe skiny, ale znowu nie nazwal bym tego "modem". Nic innego poza tym mi nie przychodzi do glowy. Nie ma jednej strony ktora ma linki do wszystkiego (chyba, ze liczysz oficjalne forum, bo GDZIES beda tematy do wszystkiego :P)

Sviler

Senior Member

17-12-2011

Quote:
Originally Posted by Poki3 View Post
Nie ma modow do lola. jest kilka malych fanowskich programow (ala wlasnie Lolreplay, program pomagajacy zmieniac recomendowane itemy albo program pilnujacy czasu w jungli) ale to nie mody a osobne programy ktore sa uzywane na wlasna odpowiedzialnosc.

Na Leaguecraft mozna znalesc customowe skiny, ale znowu nie nazwal bym tego "modem". Nic innego poza tym mi nie przychodzi do glowy. Nie ma jednej strony ktora ma linki do wszystkiego (chyba, ze liczysz oficjalne forum, bo GDZIES beda tematy do wszystkiego :P)
Zmiana interfejsu, to też mod. A tam to znajdziesz :)

Sviler

Senior Member

17-12-2011

Quote:
Originally Posted by Jaro1279 View Post
Wtf...? "LOLReplay" to nie GTA co ty piszesz wogole o,O
LoLreplay istnieje :)

Jaro1279

Recruiter

18-12-2011

Ach zle przeczytałem mój błąd :<

Master of rules

Senior Member

19-12-2011

Zmiany interfejsu, strony logowania, itd wszystko fajnie działa do pierwszego patcha :D potem znów w kółko