Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


Darmowe postacie i skórki

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

blivek

Junior Member

12-15-2011

Witam
Mam pytanie do was , wczoraj kolega mi powiedział który tez gra w lola
ze sa takie karty (zdrapki) z postaciami i skinami do rożnych postaci które można otrzymać , nie wiem czy za darmo ,nie wiem czy sie płaci ale oglądając stream jednego z graczy widziałem ze rozdawał kody z takich kart . Moje pytanie brzmi skąd można taka kartę dostać i za ile?

2 pytanie
Widziałem relacje z turnieju w NY i gdy kamera pokazywała scenę widziałem pełno ludzi z takimi torbami (jakby takie pamiątki czy coś , itp).I moje pytanie brzmi co może się znajdować w takiej torbie z konwentu Lola i zbliża się konwent w Kijowie i wybieram się tam i chcę się dowiedzieć co można na takim konwencie dostać za darmo lub kupić?

Z góry dziękuje i pozdrawiam.


Comment below rating threshold, click here to show it.

SirRFl

Senior Wrenchmen

12-15-2011

1 - Nie słyszałem o kartach zdrapkach, ale samo kody owszem istnieją i większość osób je zdobyła podczas różnych wydarzeń, np. PAX

2 - Tego niestety nie wiem. Oglądając poprzednie turnieje nie widziałem upominek tego typu, aczkolwiek na niektórych z nich pracownicy Riotu rozdawali kody na wcześniej wspomniane wyjątkowe skiny typu PAX.


Comment below rating threshold, click here to show it.

Krecik44

Junior Member

06-15-2012

Nie słyszałem o zdrapkach,lecz o pay af karcie czy jakoś tak


Comment below rating threshold, click here to show it.

Alfandos

Junior Member

04-27-2013

niech ktos mi powie jakie mogą być kody do lola?


1