Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


Blad "Maestro" podczas logowania do klienta

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Depsi Aka Minol

Junior Member

12-10-2011

Witam,Podczas logowania do klienta pojawia mi sie komunikat "Wystapil blad podczas laczenia z Maestro.Gra League Of Legends zostanie teraz zamknieta.Spróbuj zrestartowac aplikacje"Czy ktoś wie co może być przyczyna?Ponowne restartowanie nie pomaga.Prosze o szybka odpowiedz z gory dziekuje


Comment below rating threshold, click here to show it.

Morebid

Junior Member

02-14-2012

witam mam taki sam problem po patchu z Nauitilusem
mozna to jakos naprawic??


Comment below rating threshold, click here to show it.

?kami

Senior Member

02-15-2012

Jeśli ten błąd macie dopiero od tego patcha, to najpewniej u Was wszystko wporządku, zakładam, że Riot wie już o problemie, bo ludzie na forach odrazu zgłaszają, tak więc jak tylko odkryją usterkę wypuszczą mimi łatkę, zapewne pójdzie to dość szybko, ale trzeba poczekać. Co innego jeśli problem mielibyście już wcześniej albo przez więcej niż jeden patch.


1