Co znaczy report

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

Marcos90

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

10-12-2011

Quote:
Originally Posted by Wiosna ap Kain View Post
Mateusz2x - a z główką u ciebie wszystko w porządku?
I wszystko jasne ;]

MasterYiPLxXx

Junior Member

25-04-2012

Quote:
Originally Posted by AdiczeQ View Post
No właśnie w tej grze za takie rzeczy dostaje się bana ;] lub tak jak ja przed chwilą ban na 3 dni dlatego że cały przeciwny team sie zebrał i zreportowali mnie bo byłem tak nafeedowany że jechałem ich wszystkich sam :]]] miłej gry i przyzwyczajaj sie :D
Zgadzam się też dostałem bana bo kilka razy wyszłem bo musiałem isć z psem nauczyć się itp. i to w tej grze duży -

Wieslaron Stiff

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

25-04-2012

Quote:
Originally Posted by MasterYiPLxXx View Post
Zgadzam się też dostałem bana bo kilka razy wyszłem bo musiałem isć z psem nauczyć się itp. i to w tej grze duży -
Bo z psem wychodzi sie przed gra, a jak wiesz ze musisz sie uczyc na jutro to zaplanuj sobie jakis czas na nauke i w tym czasie nie wpisuj sie na nastepne gry. Proste? Zapisujac sie do gry a nastepnie wychodzac psujesz 20 minut zabawy 9 osobom, lecznie popsules juz 3 godziny gry. Robisz tak kilka razy i lacznie popsules ludziom wiele 'gro-godzin' - oczywiscie ze nalezy sie ban.

darkwarrior77

Senior Member

25-04-2012

Quote:
Originally Posted by MasterYiPLxXx View Post
I prawidłowo. wyszedłeś z gry psując gre 9 innym graczom. Jeśli wiesz zę masz sięuczyć albo masz wyjść z psem zrób to przed rozpoczęciem gry albo najlepiej nie zaczynaj grać. A skoro złapałeś za takie coś bana to na pewno nie było to tylko raz. Za pojedyńcze akcje nie dostaje się bana poczytajcie w końcu jak działa trybunał i jak riot osądza graczy bo tak riot to robi nie trybunał i przestańcie płakać jaki to trybunał jest zły że bany lecą za nic. Nie ma nic za darmo dostałeś bana -> zasłużyłeś. JA gram już 2 lata nie raz mi się zdarzyło puścić flame na czacie albo wyjść z gry ale było to raz na paredziesiąt gier i jeszcze nigdy bana nie miałem, co dziwne w żadnej grze nigdy nie miałem bana, dziwne? Po prostu wystarczy odrobina kultury i znajomość z tym za co bana można zgarnąć no i jeszcze potrafić sobie zorganizować czas na gre a nie wejdę a po 10 minutach wyjdę. Jeśli tak robisz to niedługo dostaniesz bana na tydzień potem dłużej aż w końcu na twoim koncie zawita perm ;]

Grodek118

Senior Member

26-04-2012

Ja sie zastanawiam nad jedna rzecza. Gralem wczoraj Corkim i mialem staty bodajze 13/6 (o ile pamietam). Problem tkwi w tym ze Ahri z naszej druzyny chciala mnie zreportowac i mysle nad jedna sprawa : za co? Nie wyzywalem ani nic.

BadTractorDriver

Senior Member

26-04-2012

A to ludzie potrzebuja dobrych powodow, zeby cos zrobic...

Chcivy

Junior Member

26-04-2012

słowa noob,report i retard po pewnym czasie pszestaja razic oczy. ;] Peace

Pirenoid

Senior Member

26-04-2012

Nikt nie może się wyrazić jasno, napiszę tak:
Raport to wniosek, który trafia do trybunału, a jeśli przejdzie ten etap, to do pracownika Riotu. Powtarzam, wniosek - złożenie raportu nie jest jednoznaczne z karą. Poza tym ludzie raportują za wszystko, zaczynając od "noob retard", przez "ks" aż do "mógł grać lepiej". Jeśli nie łamiesz zasad, nie masz czego się bać.

SirSledzPL

Senior Member

26-04-2012

Jeśli chodzi o Kill Steal (ks), to naprawde nie rozumiem niektórych ludzi.
W tej grze chodzi o statystyki drużyny.
Niektórzy po prostu zostali wyprzedzeni przez swoje ambicje :|

jasiek66

Junior Member

03-03-2013

ks to jakaś masakra, dla mnie ludzie krzyczacy ks są nienormalni

123