jaka postać jest najlepsza ??

12345 ... 6
Comment below rating threshold, click here to show it.

LiTwOsXd

Junior Member

08-12-2011

jestem początkująca i nie znam się za bardzo na postaciach. Liczę, że mi pomożecie !!! :))

b4ndyt

Member

08-12-2011

To zależy kim chcesz grać? dps, support, tank, ap/ad carry?

KenwoodPL

Senior Member

08-12-2011

Nie ma najlepszej postaci... LoL jest zbalansowany, więc każdy bohatre jest najlepszy...

moltag i tyle

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

08-12-2011

ja polecam trynda,xin zhao i master yi jak chcesz szybko zabić wroga

Michdruch

Senior Member

08-12-2011

Każdy początkujący gracz przed wejściem na forum powinien dostawać informacje że posty w tym stylu są bez sensu i żeby ich nie pisał jak nie musi. Bez obrazy, ale takich jak ty jest sporo i zaśmiecają forum wyłącznie z niewiedzy.

A tak na logikę, myślisz ze jest jakiś czempion który jest lepszy od wszystkich? Jak by miała wyglądać gra?

Michdruch

Senior Member

08-12-2011

Quote:
Originally Posted by moltag i tyle View Post
Zgadzam się, Trynda to była moja pierwsza postać. Mimo że teraz gram wyłącznie magami to pozwolił mi się oswoić z grą i miażdżył przeciwników w trakcie kiedy uczyłem się o postaciach, strategii itd, a w tym czasie przeciwnicy ginęli sami :D gorąco polecam.

KenwoodPL

Senior Member

08-12-2011

Quote:
Originally Posted by moltag i tyle View Post
Nie zgodzę się, zwłaszcza z Masterem. Postać nie wnosząca nic do team fightu poza dmg... Chyba najgorsza postać w grze. Goni za killem jak koliber, a później składa się przy pierwszym lepszym fighterze albo tanku. Przykładowo z Jaxem 1 vs 1 nie ma najmniejszych szans. Postać groźna tylko na low lvl, bo początkujący wolą zadawać dmg, a nie narzucać efekty kontroli tłumu. Im szybciej nauczymy się ich używać, tym lepsi będziemy w przyszłości. A Masterem się tego nie nauczymy.

Trynda na 5 vs 5 też nie jest jakiś super efektywny. Jedyny cc to slow, także tu też średnia rola w team fightcie. Jednak może wycarry'ować całą grę, jeśli przeciwnicy nie mają na niego kontry. Na low lvl piekielnie groźny. Można w niego zainwestować, ale nie można na niego poświęcić całego czasu gry, i szybko trzeba grać innymi postaciami.

Xin z tych 3 chyba najbardziej w Team Fightcie przydatny, ale nie znaczy to, że jest wybitny. Podrzucenie rzuci na 1 cel i to tylko po 3 atakach... Jeśli ma się wbić w przeciwnika, to zeslowuje go, ale raczej w większości przypadków pada. Osobiście gram nim na 3 vs 3, bo tam liczba przeciwników jest ograniczona i jest mniejsze prawdopodobieństwo, że padnie wbijając się w przeciwny team.

Talimiu

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

08-12-2011

Tak jak koledzy mówia gra jest zbalansowana. Każdy płacz że champion jest OP jest wynikiem gry z graczem który nim napierdziela dzien i noc.

Jesli chodzi o postacie łatwe , z ktorymi można się oswoić z grą polecał bym jakiegoś w miare latwego rangeda gdyż zwykle osoby które zaczynaja czują sie lepiej w walce na dystans.
Wiekszość poczatkujacych zaczyna od Ashe albo Garena. Jesli chcesz składać ludzi na swoim poziomie wybierz Katarine , mało kto wie jak ją dobrze zkontrować. (sam pamietam ze do wbicia 25 płakałem jaka to ona OP :P)

A najlepiej poprostu było by się łapać wszystkiego z rotacji i zobaczyć czym ci najlepiej idzie ;)

moltag i tyle

Junior Member

11-12-2011

postacie są takę same np sona da rade tryndowi to zależy od gracza który gra tą postacią

waxlezz

Junior Member

22-02-2012

nie ma najleprzej postaci wszystke są dobre

12345 ... 6