Top 10 bohaterów LOLA!!!!

1234511 ... 35
Comment below rating threshold, click here to show it.

Apollino

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

07-12-2011

Chciałbym dowiedzieć się (z ciekawości) o waszych ulubionych bohaterach.Proszę podpisywać na którym miejscu jest dana postać.

Turall

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

08-12-2011

To żeś walnął :P jak liczysz na garść champów którymi warto pograć to się możesz przeliczyć :P Każdy ma swoje preferencje, a ponieważ lol jest dość zbalansowany to niema postaci najlepszych tylko takie którymi lubisz grać i których styl gry Ci odpowiada.

No cóż, jak już temat stoi to mogę wymienić, choć kolejność raczej losowa: Anivia, Annie, Mazlahar, Sona, Taric, Twitch, Veigar, Rammus, Ammumu, Karthus.

Nie będę pisał na którym miejscu jest dana postać, bo ich wybór zależy od tego kogo w teamie potrzeba oraz od tego kim mam danego dnia ochotę pograć.

Smoothas

Senior Member

08-12-2011

Tak jak napisal Turall kazdy ma swoje postacie ktorymi najbardziej lubi grac i uwaza je za najlepsze. Po wypowiedzi okolo 20 osob jestem pewien ze bylyby wymienione praktycznie wszystkie postacie :D

Tak wiec moje 10 ulubionych postaci to: Kennen, Irelia, Nocturne, Riven, Brand, Garen, Lee Sin, Morgana, Nasus oraz Xin.

KenwoodPL

Senior Member

08-12-2011

Moja 10 w kolejności losowej: Jax, Nocturne, Nasus, Talon, Malzahar, Akali, Kassadin, Xin-Zhao, Caitlyn, Vladimir.

Best Grägäs KR

Member

08-12-2011

To moja 10:Kennen,Lee sin,Olaf,Shaco,Nocturne,Renekton,Mordekaiser,Vayne ,Kassadin,Singed

GariandalPL

Junior Member

08-12-2011

Moja ulubiona 10 to: Lee Sin, Maokai, Shaco, Xin, Garen, Xerath, Tristana, Ashe, Te emo, Galio.

SuczekPL

Member

08-12-2011

MoJa ULuBIoNa 10 tO: RenKtON, KeneN, BraND, SwAiN, AkaLi, lE BlaNC, LeoNA, KatARINa, WArWIcK, MalZAHaR. To MoJA TOpka POdObA WaM SIe????

Rectangle

Senior Member

08-12-2011

@Suczek . nei nie podoba sie . MAXIMUM TROLLING

TO JEST KOPIA TEMATU ,,KTÓRY CZAMP SPRAWAI CI NAJWIEKSZĄ PRZYJEMNOSC"

krykson

Member

08-12-2011

Moje top 10: 1- zdecydowanie vayne, mój ukochany champ. Maxuje silver bolty i robię niesamowity damage. Niszcze każdego 1 vs 1, nawet trynde. 2-nocturn, bardzo prosta jungla i fajne ganki, bardzo dużo zabawy. 3-sivir. Tak Sivir! większość nie docenia tego champa, lecz przy dobrym buildzie i ogarnięciu. potrafi wycarrować grę. 4-irelia bardzo fajny off-tank, dobra farma, oraz bardzo dobry burst. 5 - akali. Największy burst, jaki kiedykolwiek widziałem, lecz trzeba ją ogarnąć. 6 - Amumu. Fajna jungla oraz niesamowity ulti (szczególnie w połączeniu z katariną). 7 - te emo. Robie go najczęściej pod ap. Kocham patrzeć jak taka caitlyn wchodzi w grzybai jak jej spada hp do zera. 8 - Jax. Kiedyś grałem nim dużo, fajny pasyw z ulti, kosi w 3 vs 3. 9 - Swain . Mogę tylko powiedzieć : An enemy has been swain. 10 - Talon lub caitlyn. Każdym łatwo można wyccarować grę, są dobrzy 1 vs 1. Talon dodatkowo ma świetny mechanizm ucieczki (ulti).

Media12345Polak

Member

09-12-2011

1.Renekton
2.Pantheon
3.Rammus
4.Caitlyn
5.Malphite
6.Shen
7.-Wolne miejsce-
8.-Wolne miejsce-
9.-Wolne miejsce-
10.-Wolne miejsce-