Zmiana regionu

Comment below rating threshold, click here to show it.

Koniokrad4Ever

Junior Member

06-12-2011

Otóż mam takie pytanie kolega namówił mnie do grania ;p ale on gra na amerykańskim serverze ja na wschodnio Europejskim ,a teraz moje pytanie :

1.Pierwsza zmiana servera jest podobno darmowa ? :P
2. Czy jeżeli zmienie region na Ameryka Północna to czy mogę grać z Polskimi napisami ;P? Znaczy z Angielskim Kiepsko ewentualnie jakieś spolszczenie do tego :D ?
3. Proszę na mnie nie krzyczeć że już było itp. itd. ;d gram dopiero kilka dni ... A za wszelką pomoc Bardzo dziękuje :)

Ventrido

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

06-12-2011

1. Jeśli dobrze się orientuję to zmienić serwer możesz tylko z EUNE na EUW. Jednak "tak" ja dalej mogę za darmo przejść na EUW
2. "Oficjalnie" nie możesz, ale są gdzieś w sieci poradniki jak tego dokonać
3. Nie było.

Tak jak mówię, jedynym sposobem jest założenie nowego konta...

Vences

Senior Member

06-12-2011

Pierwszy transfer jest darmowy, ale TYLKO między platformami europejskimi i TYLKO wtedy, gdy założyłeś konto przed podziałem EU na dwie części. Sądząc po Twoim poście, darmowa migracja Ciebie nie dotyczy.

PaputoS

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Wrenchmen

06-12-2011

Nie da się przejść z Usa na Eu(i odwrotnie)

Kiedyś sie ma dać ale nie wiadomo kiedy

Zmiana jest za free tylko dla tych co mieli konto przed podziałem serwera Eu. I migracja jest możliwa tylko między serwerami eu.

Quote:
Originally Posted by Ventrido View Post
1
2. "Oficjalnie" nie możesz, ale są gdzieś w sieci poradniki jak tego dokonać
3. Nie było.

.
Nie ma takiej możliwości na chwilę obecną, nie ma takich poradników nie wprowadzaj w błąd
Było

SirRFl

Senior Wrenchmen

06-12-2011

Quote:
Originally Posted by Koniokrad4Ever View Post
Otóż mam takie pytanie kolega namówił mnie do grania ;p ale on gra na amerykańskim serverze ja na wschodnio Europejskim ,a teraz moje pytanie :

1.Pierwsza zmiana servera jest podobno darmowa ? :P
2. Czy jeżeli zmienie region na Ameryka Północna to czy mogę grać z Polskimi napisami ;P? Znaczy z Angielskim Kiepsko ewentualnie jakieś spolszczenie do tego :D ?
3. Proszę na mnie nie krzyczeć że już było itp. itd. ;d gram dopiero kilka dni ... A za wszelką pomoc Bardzo dziękuje :)
1. Jednorazowo darmowa zmiana platformy tyczy się tylko i wyłącznie graczy, którzy grali jeszcze przed podziałem europejskiej platformy na dwie części. Nie zmienia to faktu, że transfer jest cały czas dostępny tylko dla platform europejskich.
Dużo czasu przed podziałem a właściwie nie długo po otworzeniu europejskiej platformy społeczeństwo prosiło o transfer NA<->EU, jednakże on nie ma dużego priorytetu, bowiem była by to swojego rodzaju "limitowana oferta" - kto będzie chciał ten się przeniesie, i teoretycznie na tym koniec. Natomiast transfer między Europą wschodnią a zachodnią ma dużo większy sens.

2. Tak, wystarczy że wejdziesz do folderu League of Legends\RADS\system i otworzysz notatnikiem plik locale.cfg i zmienisz zawartość en_us na pl_pl. Wymusi to pobranie plików związanych z polską wersją językową. Naturalnie należy to przetestować na tutorialu lub samotnej rozgrywce custom game dla pewności, że działa.
Jednakże należy pamiętać, że aktualizacja na amerykańskiej platformie jest dzień wcześniej, przez ten dzień co ~2 tygodnie będziesz musiał zmieniać z powrotem na angielską wersję. Zważając na poprzedni punkt i ilość dni spędzonych w lidze, i tak prawdopodobnie zrobisz nowe konto na europejskiej platformie.

3. Owszem, było, i nadal z łatwością można znaleźć takowe wątki. Następnym razem polecam użycie opcji "szukaj" wbudowanej w forum (lub google?) nie tyle po to, by nie tworzyć duplikatów, ale też po to byś zaoszczędził swój i nasz czas. Mam nadzieję, że odbierzesz to jako rade.