Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Kupić Shaco czy Akali ?

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Dizzee221

Junior Member

11-11-2011

Siema, mam pytanie takie jak wyżej. Kupić Shaco czy Akali . Obie postacie myślę, że bym składał pod AP (bo mam runy). Mam duży staż na Katarinie i nie wiem czy ta informacja w czymś pomoże. Osobiście wolałbym Shaco ale proszę o Wasze zdanie. Oczywiście możecie dawać typy swoich champów, które myślicie, że by pasowały. Gram tylko postaciami AP, szczególnie przypadły mi do gustu. Z góry dzięki. I sorry jeśli taki temat był, przeszukiwałem forum i nie znalazłem tematu.

alahabama

Junior Member

11-12-2011

Cytat:
Dizzee221:
Osobiście wolałbym Shaco

to kup shaco

HeForv

Recruiter

11-12-2011

Shaco polecam rowniez Cass/Brand

MinionPlay

Junior Member

11-12-2011

kup Shaco

InmateDarKside

Recruiter

11-13-2011

Ja Polecam Akali ponieważ postać jest bardziej rozwinięta i można tak powiedzieć że Akali się lepiej gra.
Ma dobre i Mocne Ataki i fajna zabawa a Shaco jest bardziej postacią taką prostą !

Witcher80

Senior Member

11-14-2011

Shaco? Prostą postacią?? To chce zobaczyc jak nim grasz skoro jest dla Ciebie taki prosty !
Shaco jesli kupujesz to musisz miec ad runy. W Ap late game jest nikim.
Ze wzgledu na to ,że masz ap runy. Polecam Akali, Morgane , Branda, Annie.

Toorovsky

Junior Member

11-16-2011

Ja polecam bardziej Akali, ma większy DMG i bardzo prosto nią ogarnąć.
A Shaco nie jest znowu taki prosty, jak się wydaje.

Dizzee221

Junior Member

11-17-2011

Dzięki, kupiłem Akali. Teraz zbieram na Shaco i bd składał do niego runy pod AD Chyba że lepszy jest w Ap ale jak powiedzial Witcher80 w late game jest nikim, więc zobaczymy 2 Page'a nie zaszkodzi złożyć :

HeForv

Recruiter

11-18-2011

Jak ap shaco w late game jest nikim to potrzebujesz wiecej skila Witcher

Fylypeczek

Recruiter

11-18-2011

akali... i shaco...

12