Polskie i angielskie nazwy Itemow

Comment below rating threshold, click here to show it.

Meravia88

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

18-10-2011

Co myslicie na temat wprowadzenia do polskiej wersji jezykowej jako dodatek angielskich nazw itemow. Chodzi mi o to ze jak gram (mam zainstalowana polska wersje) i ktos mi mowi zebym skladal jakis tam item np.frozen mallet musze sie domyslac co to jest albo minimalizowac gre i szukac tego na necie. tez macie taki problem?

Zyngi

Junior Member

18-10-2011

W takim razie ustaw angielski. Polski jest dla osób które nie rozumieją tego języka w ogóle. Jeżeli itemy byłyby po angielsku, to w takim razie trzeba by i skille dać na angielski. I wychodzi na to, że prawie większość rzeczy jest po angielsku.

W skrócie, twój pomysł jest bez sensu.

SirRFl

Senior Wrenchmen

18-10-2011

Były już dyskusję na ten temat, także pomysł kompromisu się nie zdał.

CC NADAL

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

18-10-2011

[QUOTE=Zyngi;3973749]Polski jest dla osób które nie rozumieją tego języka w ogóle./QUOTE]

Acha a nie dla osob ktore poprostu wola grac w ojczystym jezyku ??

Aqwarior

Member

18-10-2011

Wtedy powinny nauczyć się ogólnie stosowanych angielskich nazw i grać sobie po polsku, a jak im się nie chce to ich wina.

Zyngi

Junior Member

18-10-2011

Serwer EUNE nie jest tylko dla polaków, ale też kilku innych narodowości i praktycznie zawsze znajdzie się ktoś kto będzie do ciebie pisał po angielsku (angielski i polski to są dwa oficjalne języki). Więc polska wersja nie rozwiązuje i nie będzie rozwiązywać wszystkich problemów. Zalety są i jednego i drugiego. Wybierz wariant, który będzie dla ciebie korzystniejszy.