Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Polska wersja jest dostępna!

Comment below rating threshold, click here to show it.

Rahares

Polish Community Manager

10-18-2011

Przywoływacze!

Polska wersja League of Legends jest dostępna! Nasza społeczność ciągle się rozrasta, więc ciągle szukamy sposobów na wspomaganie przywoływaczy z całego świata. Z dumą ogłaszamy wsparcie dla graczy z Polski!

To nie był tylko wysiłek ze strony Riot Games. Ogromne podziękowania należą się wszystkim, niezmordowanym testerom, którzy podpowiadali i pomagali. Bardzo dziękujemy za całą pomoc. Gracze z Polski mogą teraz korzystać z pomocy w ich języku (http://support.leagueoflegends.com/home) oraz mają dostęp do zlokalizowanego klienta na platformie EU Północ/Wschód (http://eune.leagueoflegends.com/pl). Mamy też odpowiednie fora! (http://eune.leagueoflegends.com/board/?langid=5)

To pierwszy język, jaki dodajemy do naszego zestawu z oficjalnym wsparciem, i jest to milowy krok dla League of Legends. Pokazuje, jak bardzo rozrośliśmy się od startu. W Riot bardzo dbamy o udzielanie jak najlepszej pomocy każdemu z naszych graczy. Oczekujcie kolejnych informacji o naszych planach!

Overdragon

Senior Member

10-18-2011

Powinno być polska wersja kilenta league of legends jest już oficjalnie dostępna.
Ja jaki i pewnie duża rzesza graczy używa go już długo xD

Przegięty

Junior Member

10-18-2011

Jeszcze tylko polskie znaki na forum, bo jakoś tak średnio to teraz wygląda. Tak wogóle to myślałem, że ten moment już dawno nastąpił, ale oficjalnie to oficjalnie.

WakingTheDemons

Member

10-18-2011

Powiem że "polaczki" będą mogły wreszcie zrozumieć co dają itemy , bądź co robią skille

polaczek - 0 kultury 0 tolerancji

współczuje każdemu komu się trafi do teamu -.-

Optimystique

Senior Member

10-18-2011

Cytat:
Ka?CiWRyj:
Powiem że "polaczki" będą mogły wreszcie zrozumieć co dają itemy , bądź co robią skille

Powiedział ktoś o bardzo kulturalnym nicku.

Glutkozord

Recruiter

10-18-2011

Z choinki się urwaliście z tym newsem.. Od dawna jest Polska wersja, a jeśli już ogłaszacie to oficjalnie to spolszczylibyście porządnie dział Support. Potraktujcie tę krytykę konstruktywnie.Pozdrawiam

lolek9551

Junior Member

10-18-2011

Cytat:
Ka?CiWRyj:

Super , że Riot myśli również o nas o Polakach bo ja osobiście Jestem dumny z bycia Polakiem a co do twojej wypowiedzi to świadczy ona o Twojej kulturze a nie o kulturze Polski !

danfor007

Junior Member

10-18-2011

Cytat:
Optimystique:
Powiedział ktoś o bardzo kulturalnym nicku.

+1

Samoti JP

Recruiter

10-18-2011

Cytat:
Przegi?ty:
Jeszcze tylko polskie znaki na forum, bo jakoś tak średnio to teraz wygląda. Tak wogóle to myślałem, że ten moment już dawno nastąpił, ale oficjalnie to oficjalnie.

jak ktos pisze "wogole" to dobrze ze nie ma polskich znakow na forum bo by ci z riotu chyba nie wytrzymali jakich to polska ma cymbalow.
ale fajnie ze juz wszystko po polsku mozna na supporci ogarniac =P

Hirux

Junior Member

10-18-2011

Cytat:
Ka?CiWRyj:

Zgadzam się w 100% , dlatego ja nigdy na czacie się nie wypowiadam , co gram to zawsze jakiś dzieciak z Polski zacznie bluchać i feedować , poprostu 0 kultury.