Jak szybko zdobyć IP/PZ

12345 ... 8
Comment below rating threshold, click here to show it.

MesajInDaHouse

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

12-10-2011

Chciałem kupić Xeratha, ale mam mało IP/PZ i wolno zbieram i może mi ktoś podsunie metodę żeby uzbierać szybciej? Nie nolajfie cały dzień w LoLa i gram zazwyczaj w weekendy więc przydałaby się jakaś dobra metoda na szybkie zbieranie IP/PZ.

Demol

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

12-10-2011

Raz dziennie win co najmniej, refferale, żeby mieć 4x IP boosta 200%.

Michdruch

Senior Member

12-10-2011

Pomysl byl taki, zeby IP zbieralo sie wolno. Bardzo wolno. Jak nie chcesz wydawac kasy to duzo nie zrobisz :/ musisz czekac

MesajInDaHouse

Senior Member

13-10-2011

Mam kilka boostów i korzystałem już kiedyś, ale to i tak trochę wolno, staram się robić FWOTD o ile mogę zagrać, ale raz dziennie staram się wejść

Emissary Poki3

Senior Member

14-10-2011

No i wiecej nie zrobisz poza "granij wiecej".
Graj cokolwiek co nie jest co-op vs AI albo Custom a bedziesz miec najwiecej IP ile sie da. Chcesz wiecej, to tylko boosty i wiecej gier.

Jak chcesz Xeratha tak bardzo to zawsze masz wyjscie = kupic RP. Taki buisness model.

Jerry Fernando

Junior Member

14-10-2011

staraj się grać jak najwięcej w Dominion... Tam są szybkie rozgrywki i biorąc pod uwagę czas jaki zagramy a ilość PZ jakie dostaniemy to jest to więcej niż na Summoner's Rift

Yamakashi00

Senior Recruiter

19-10-2011

Ale dominion uwstecznia... Taki minus..

WaatchOut

Junior Member

19-10-2011

:D :D Podoba mi sie ostania wypowiedz, niestety prawdziwa

BlachaPL3

Junior Member

20-10-2011

Szczera prawda. Grając tylko w dominion tracisz nabyte umiejętności do gry na Summoner's Rift.
Najlepiej znajdź dobrego, interesującego ciebie championa za mniejszą cenę, a następnie będziesz mógł zbierać.

WaatchOut

Junior Member

20-10-2011

np Annie czesto jest banowana na leaderach, jest bardzo dobra postacia, a kosztuje jedyne 450 ip :)

12345 ... 8