Szukam dobrego junglera (Lee Sin vs Nocturne)

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Qann3

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

29-10-2011

Moim zdaniem Nocturn lepszy, bo zgada się z drużyną, włączasz ulti spod wieży twoi sojusznicy ruszają wbijasz się na gościa, fear i już go nie ma. Lee też jest barsdzo dobry, ale bardziej do jungly Ci polecam Nocturna ;]

Reynevan1945

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

30-10-2011

Nie oszukujmy sie topowymi junglerami sa lee sin,nocturne,trundle,gp, rammus,udyr,fidle.Moim zdaniem lee sin ma najlepsze mozliwosci w jungli bardzo szybka jungla dzieki pasywowi, brak potrzeby blue buffa ktorego oddajemy dla carry na midzie.Dzieki skilowi W jungla bez straty znacznej ilosci HP.Ganki sa bezlitosne poniewaz delikwent nawet po fleshu zostaje zgaszony przez Q.

eKicks HauntedGG

Junior Member

17-03-2012

Ja polecam Nocturne bo to łatwy jungler. Na 1 blue potem jak ogarniasz to red, wilki i upiory i witasz gościa na linii na 6 lvlu

Apollino3

Junior Member

17-03-2012

ja polecam lee sina.dobre gangi i dżungle robi w szybkim czasie.sam go mam i jak na razie za kazdym razem gdy grałem lee sinem w dzungli to miałem najlepsze staty i same wygrane

ThePlejer

Junior Member

18-03-2012

Quote:
Originally Posted by TajaRrR7 View Post
Jesli chcesz szybka jungle to polecam lee sina jak ogarniesz to zrobisz nim jungle w jakies 6/7 min :)
polecam go bo sam go mam
no widzisz ty robisz jungle w 6/7 min ja w 5 minucie juz gankuje nocturnem nawet bez ulti... wszyscy mowia ze noc na ganki to tylko z ulti to nie jest prawda ja Ci szczerze polecam Nocturna wystarczy dobre eq i troche umiejetnosci a jak na topie masz ogarnietego kolege nie masz co sie bac ze musisz caly czas isc mu pomoc.

jak zaczynasz jungle lejesz blue wilki duszki red i golemy i potem co sie szybciej respi ja sie wracam do bazy jak mam ponad 1300 golda tylko dlatego zebym mial szybsza jungle bo hp mam ponad 50% caly czas

Pealir

Junior Member

25-08-2014

Skarner (4800) ma dobre ganki ale (podobnie jak Warwick(450)), TYLKO z ultem, szybko czyści dżunglę Q dzięki W ma nie traci życia na stworach, E spowalnia, podbiegasz z R, łapiesz go tym ultem, flash do sojuszników, a jak już minie czas ulta to z E. I niestety możesz już tylko bardzo lekko tankować lub trochę pomagać z Q i spowalniać E, poza tym to już koniec ganka ;( Ja kupiłem go niedawno, zastanawiałem się nad nim, Lee Sinem (4800) i Nocturne (4800) no i wybrałem Skarnera. Teraz jeszcze 9.600 na Noca i Lee Sina oraz 1350 na Jaxa, który jest często banowany, więc rzadko nim pograsz ale, jeżeli ktoś go nie zauważy albo zapomni go zbanować(jak ja ostatnio, nie zauważyłem go) to już masz wygrany mecz, jeżeli nim dobrze grasz, lub przegrany, jeżeli przeciwnik nim dobrze gra. To chyba na tyle, a co do Fiddle'a (1350) to się zgadzam, też lubię nim gankować, ult przez ścianę, odgradzasz im drogę, Q żeby pomóc sojusznikom, E i W, wtedy udany gank i do dżungli. Amumu (1350) również jest dobry ale do ganków całodrużynowych albo do ratowania sojuszników, Czasami gra się też Leoną (4800) w dżungli, jest nawet dobra, ale nie zbiera killi, pomaga jedynie je zdobywać sojusznikom i łatwo się nią wbić w przeciwników. Shaco (3150) również jest dobry lecz do nagłego ganka i dobicia kogoś lub po prostu wkurzanie ultem lub free kill ( używasz ulta wysyłasz klona (R+sterowanie) za kimś kto ma mało życia pod wieżę on Cie zabija pod wieżą a ty zadajesz mu po "deadzie" 300, 500 lub 700 o ile dobrze pamiętam + ileśtam AD lub AP nie pamiętam)

LoslemurosPL

Senior Member

26-08-2014

Quote:
Originally Posted by Pealir View Post
Skarner (4800) ma dobre ganki ale (podobnie jak Warwick(450)), TYLKO z ultem, szybko czyści dżunglę Q dzięki W ma nie traci życia na stworach, E spowalnia, podbiegasz z R, łapiesz go tym ultem, flash do sojuszników, a jak już minie czas ulta to z E. I niestety możesz już tylko bardzo lekko tankować lub trochę pomagać z Q i spowalniać E, poza tym to już koniec ganka ;( Ja kupiłem go niedawno, zastanawiałem się nad nim, Lee Sinem (4800) i Nocturne (4800) no i wybrałem Skarnera. Teraz jeszcze 9.600 na Noca i Lee Sina oraz 1350 na Jaxa, który jest często banowany, więc rzadko nim pograsz ale, jeżeli ktoś go nie zauważy albo zapomni go zbanować(jak ja ostatnio, nie zauważyłem go) to już masz wygrany mecz, jeżeli nim dobrze grasz, lub przegrany, jeżeli przeciwnik nim dobrze gra. To chyba na tyle, a co do Fiddle'a (1350) to się zgadzam, też lubię nim gankować, ult przez ścianę, odgradzasz im drogę, Q żeby pomóc sojusznikom, E i W, wtedy udany gank i do dżungli. Amumu (1350) również jest dobry ale do ganków całodrużynowych albo do ratowania sojuszników, Czasami gra się też Leoną (4800) w dżungli, jest nawet dobra, ale nie zbiera killi, pomaga jedynie je zdobywać sojusznikom i łatwo się nią wbić w przeciwników. Shaco (3150) również jest dobry lecz do nagłego ganka i dobicia kogoś lub po prostu wkurzanie ultem lub free kill ( używasz ulta wysyłasz klona (R+sterowanie) za kimś kto ma mało życia pod wieżę on Cie zabija pod wieżą a ty zadajesz mu po "deadzie" 300, 500 lub 700 o ile dobrze pamiętam + ileśtam AD lub AP nie pamiętam)

Name:  a7bb7a7914f4.jpg
Views: 32
Size:  3.8 KB

Otrzymujesz nominacje do złotej łopaty.

12