Szukam dobrego junglera (Lee Sin vs Nocturne)

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

MadaFakir4

Junior Member

11-10-2011

Szukam dobrego junglera, zastanawiam się głównie nad Lee Sinem i Nocturnem (ale inne sugestie są mile widziane). Prosił bym o napisanie: który z nich ma szybszą junglę, którym się łatwiej gankuje, który się lepiej spisuje w mid/late game a także który lepiej sobie radzi przy małej ilości złota.

CzarneKiwi

Junior Member

11-10-2011

Jak dla mnie najlepszym junglerem jest fidle :) Moze dla innych lepszy jest gp albo ww (do niego potrzeba większego skilla, ale za to ma wspaniałe ganki).

Fidlem możesz świetnie gankować i masz szybką farmę dzięki ssaniu ... W gankach wyskakujesz z ulti fear i slience i ssanko ... :) Polecam!! Fidle moze wymiatać w każdej fazie gry. Nie jest drogi tak jak noc i lee a moim zdaniem oni nie są NAJLEPSZYMI junglerami (dla kolegów którzy chcą juz po mnie jechać i po mojej rodzinie: nie mówie ze są do dupy i nie da się nimi grać ale na lini spisują się lepiej)

RewilTorg

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

15-10-2011

Lee Sin, lepsze ganki, jungla praktycznie taka sama, ale jak się dorobi kasiory to nie do rozwalenia, szkoda tylko, że to perm ban na rankedach, jak mówisz o normalach to bym brał Lee.

A jeżeli nie, to Fidel jak już kolega u góry powiedział, ciągle full hp, ganki są genialne na dobrego fidla nie ma kontry.

JinxieFaker

Member

18-10-2011

Powiedziałbym więcej ale nie mam pojęcia o twoim doświadczeniu w grze to zaczne od podstaw :)
Nocturnem jungluje się przyjemnie na pewno ma łatwiejsze ganki od Lee Sina. Ale z drugiej strony Lee Sin w późniejszej fazie gry jest ciężki do zabicia. Problem u Lee Sina występuje w tym że jest dosyć często banowany na rankedach to sobie nim nie pograsz. Musisz to sam ocenić dla mnie te dwa Champy są boskie :)

IthilienPL

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

21-10-2011

no

Buhuu60

Member

23-10-2011

Obie postacie ( Lee Sin i Nocturne ) są bardzo fajne do jungli , w jungli sprawują się podobnie , ktoś up napisał że lee sinem lepiej się gankuje , jest w tym trochę za i przeciw , Lee posiada doskok , z q i slowa na w , ale Nocturne posiada feara , ulta z którym lecisz przez pół mapy , przyśpieszenie i zwiększenie dmg , przy rzuceniu q no i boską tarczę którą przy gankowaniu można popsuć humor :)
(Nie raz tak miałem , że przy ganku goniłem kogoś np. morganę , rzucała mi stuna z nadzieją że ucieknie a tu tarcza i frag jest nasz :)

BlackzN1

Junior Member

25-10-2011

Sin ma szybsze ganki bo już na 2 lvlu,

TajaRrR7

Member

26-10-2011

Jesli chcesz szybka jungle to polecam lee sina jak ogarniesz to zrobisz nim jungle w jakies 6/7 min :)
polecam go bo sam go mam

Wonczas

Junior Member

29-10-2011

Quote:
Originally Posted by CzarneKiwi View Post
Jak dla mnie najlepszym junglerem jest fidle :) Moze dla innych lepszy jest gp albo ww (do niego potrzeba większego skilla, ale za to ma wspaniałe ganki).

Fidlem możesz świetnie gankować i masz szybką farmę dzięki ssaniu ... W gankach wyskakujesz z ulti fear i slience i ssanko ... :) Polecam!! Fidle moze wymiatać w każdej fazie gry. Nie jest drogi tak jak noc i lee a moim zdaniem oni nie są NAJLEPSZYMI junglerami (dla kolegów którzy chcą juz po mnie jechać i po mojej rodzinie: nie mówie ze są do dupy i nie da się nimi grać ale na lini spisują się lepiej)
wszystko prawda ale na pewno noc i lee nie sa lepsi na lini niż w jungli :>

Allatoxin

Junior Member

29-10-2011

Z tym stwierdzeniem bym się nie do końca zgodził.
Lee Sin jest dobry na solo top/duo lane, na solo praktycznie jest nie do zgładzenia, na duo już zależy od gracza przy jego boku.
Nocturne jednak nie jest jakimś super championem do gry na lane, zdecydowanie większy potencjał ma junglując i ultując w niczego nie spodziewającą się osobę. Lepiej jest mieć Noca w lesie a np. najedzonego Singeda na solo topie niż taki zestaw na duo.

Co do wyboru najlepszego junglera to/; Lee sin na pewno nie, jungle to raczej taki gratis do niego.
Nocturne'a polecam szczerze.
Z niewspomnianych przez nikogo junglerach nie można zapomnieć o:
Ireli, która też nie jest jakoś super szybka, lecz kiedy wejdzie na ganku frag jest murowany.
Sionie, troche trudnej postaci do lasu, ale z dużymi możliwościami (AP i AD)
Rumunie, który gankując potrafi nieźle popsuć krew wrogowi swoim tauntem
Nunu, tankującym junglerze którego ulti puszczone w dobrym miejscu sieje spustoszenie

12