Zawieszone konto.

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

Hanibal74

Junior Member

09-10-2011

Witam mój problem wygląda następująco.

Często musiałem wychodzić z gry gdyż po prostu zawieszał mi sie komputer. Problem naprawiłem, aczkolwiek dziś zabrali prąd na chwile i dostałem "zawieszenie konta"

i tu ciekawostka do 30.12.1969r.

Czy ktoś tak już miał?

"W" suporcie trzeba sie oddzielnie rejestrować?

Yellowkoko

Junior Member

09-10-2011

ja tak mam i nie wiem co dalej To konto zostało zawieszone do 28.12.1969 za opuszczanie gier lub bezczynność. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na http://support.leagueoflegends.com czekam moze odbanuje sie samo po dniu czy tygodniu moja rada zaloz nowe konto

Best Grägäs KR

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

09-10-2011

To chyba ban na zawsze

DiabloPanTerroru

Junior Member

09-10-2011

Ja dostałem bana do 3.01.1970. Musiałem wyjść gdyż mam problemy z internetem... Na suporcie nigdzie tego nie ma .... Więc teraz co zrobić ? Jeżeli dostałem bana na zawsze to jest to karygodne ....

Rst00

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

09-10-2011

@DiabloPanTerroru: Taa, karygodne, a postaw się w sytuacji tego, który był w Tobą w teamie. On przegrał mecz bo Ty masz problemy z internetem. Ale w sumie, kogo to obchodzi? Wyszedłeś z gry = leave = ban. Proste, nie masz możliwości technicznych grania w lola to po prostu nie graj bo w****iasz tylko innych. Zresztą, po jednym razie nikogo nie zbanują, musiało się to powtarzać więc moim zdaniem ban zasłużony.

Hanibal74: Identyczna sytuacja w Twoim przypadku, kogo to obchodzi, że masz jakiś problem natury sprzętowej, ktoś chce sobie pograć, zrelaksować się i nie może bo Tobie się zawiesi komputer i jest już gg.

A z tą 'karygodnością' mogłeś sobie darować...

DiabloPanTerroru

Junior Member

09-10-2011

Może i przesadziłem. Tylko ja ostatnio nie wychodziłem, wgl. Więc nie piernicz ok ? Grałem z 5 gier przeciw botom a teraz nagle wyszedłem na draft i ban.... A poza tym to jest jakiś błąd bo też na angielskim forum pisali.

Hanibal74

Junior Member

09-10-2011

Rst00 otóż ja nie pisze ze to źle że dostałem bana za wychodzenie. i wiem ze mało to kogo obchodzi ze miałem kłopoty ze sprzętem. Ja sie pytam:

"Czy ktoś tak już miał?

"W" suporcie trzeba sie oddzielnie rejestrować?"

Aha i nachodzi kolejne pytanie, do kiedy jest taki ban? Na suporcie czytałem ze gra sama daje bana od godziny do 7 dni, dopiero po którymś tam razie dostaje sie perma. Więc tu też prośba jeżeli ktoś z teamu LoL-a to czyta czy może sprawdzić w systemie na jak długo mam bana.

Konta za bardzo mi nie szkoda bo dopiero 5 lvl ale jak można odzyskać to czemu by nie:)

Poseidon

Senior Member

09-10-2011

Tutaj informacja o tym http://support.leagueoflegends.com/e...70-or-december

Add 42 to the year column
Remove 2 from the month column
Remove 18 from the day column

For example:
1969-12-31 is actually 2011-10-13
1970-01-01 is actually 2011-10-14

Hanibal74

Junior Member

09-10-2011

Dzięki:)

B3Budda

Junior Member

10-10-2011

Mi troche szkoda konta bo wydalem na nie z 600 zlotych

123