Itemy dla olafa

Comment below rating threshold, click here to show it.

uLoW36

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

09-10-2011

Siema. Mam pytanie jakie itemki kupować na olafie. Piszcie po polsku nazwy jak byście mogli ;)>

DubMerr

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

11-10-2011

Polecam na niego. Merkurki/Berserki , Trinity force [ten zółty trójkącik] warmog armor [by mieć więcej hp (robisz go z paska, regrowth to zielone na rege hp za 435 i czerwony kryształ na hp to 475)] atma impaler [czerwony mieczyk jakby z fioletowego płaszcza(ten sam co na ie/phantom) i kolczugi] i jak masz vs team AD to thornmail [kolczuga i zwykly na defa plaszcz], bloodtrister [ miecz KW i vamp.]

Tyle co na niego składam, dobrze mi się gra takim buildem typowo pod off tanka. Sorki że nie po polsku ale mam angielską wersję [EU West premade mam to tam gram :)]

Dagins

Senior Member

12-10-2011

Znalazłem poradnik (http://na.leagueoflegends.com/board/...d.php?t=744258), gdzie TealNinje pisze o Olafie pod CDR (redukcja czasu odnawiana umiejętności, do 40%), manę i HP. Uważa przez to, że Olaf jest silniejszy na lane niż w dżungli. Na razie testuję tę strategię bez kompletu run, ale pierwsze próby wychodzą zaskakująco pozytywnie.

Elsjusz

Junior Member

13-10-2011

mój build : ninja, trinity force, wardmog, atma , frozen malet, cape ;]
za cape możesz blooda albo infinity edga.

mateusz1260

Recruiter

14-01-2012

Vescal0

Member

18-01-2012

a po co frozen mallet jak masz trinity?

Zajzer

Senior Member

09-02-2012

Ja go buduje tak:
Na start: Buty + 3 HP pots
Potem jak się uzbiera sładam Wriggla (dla lepszego lane sustainu)
Jeśli w przeciwnym teamie jest dużo CC to mercury w przeciwnym wypadku Tabi Ninja
Potem Frozen Mallet
Następnie Phantom Dancer (jeśli potrzebujemy survi pomijamy ten przedmiot)
Warmog
Atma na koniec

Expirienss

Junior Member

14-02-2012

Ja robie tak:
Tarcza dorana.
buty
pas giganta
buty--> beserkery
K.W. miecz
pożeracz
(ta fioletowa pelerynka na kryta)
pas giganta i pożeracz-->Lodowy młot
K. w. miecz i peleryna --> Ostrze nieskoniczoności
Herlod Zaka( ten sztandar co niedawno przerobili)
Krwiopijec
sprzedajemy t. dorana---> k. plemienną zbroje, a jeśli kośmy już wystarczająco to możemy widmowe ostrze,

Może troche dziwny build, ale mi się dobrze z nim gra..