Czy warto kupic Akali?

Comment below rating threshold, click here to show it.

Blanth

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

05-10-2011

Jak myslicie warto na chwile obecna kupowac akali ? Jaki build dla Akali bylby najlepszy i jakie runy przydaly by sie jej najbardziej? Prosze o szybka pomoc, z gory dzieki ;]

Leonardo109

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

05-10-2011

Szczerze powiedziawszy to akali jest w "normie".Ja ją kupiłem niedawno, ale troszeczkę się zawiodłem.Brakuje jej tego "czegoś" niewiem poprostu jak to nazwać :)A build to na moc umiejętności rób.Jak już coś chcesz za 3k to bardzo,bardzo polecam xina

bogwiedz

Recruiter

07-10-2011

Akalke polecam, jak dla mnie jedna z fajniejszych postaci, co do runek to ad + ap tak żebyś dopełniając masteriesami miał na starcie 10 ad i 20 ap. Wtedy rozpoczynasz gre z aktywnymi dwoma pasywami dzięki temu nie potrzebujesz nic na damage na poczatek i mozesz kupic boots of speed a potem giant belt. Co do buildu to różne widziałem ale mój ulubiony to mercury threads, reayla scepter, lich bane, hextech gunblade i rabbadons deathcape nie koniecznie w takiej kolejności.

Masterinho1337

Junior Member

07-10-2011

dokladnie 9 znakow w strength reszta do ap :)) Akali jest super postacia .. lecz moze byc ciezko bez ulti na poczatku ale potem gdy ogarniesz akali to nawet bez ulti meda leciec kille :D ^^

Bajnsahe PL

Recruiter

09-10-2011

Akali to jedna z najmocniejszych postaci, jeszcze jak ma się do niej na poczatku odblokowane pasywki, to niszczy wszystko