Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


vladimir poradnik

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

CiosRozpaczy

Junior Member

10-03-2011

Moge prosic o jakis poradnik i build na vladimira ??


Comment below rating threshold, click here to show it.

Elificor

Junior Member

10-07-2011

Build? Przede wszystkim Will of The Ancient musisz kupić. Na start Amplifying Tome albo Regrowth Pendant (Polecam to 2, bo łatwiej wytrzymać na linii, ale oczywiście są gracze i gracze), Butki albo Sorcerery albo Ionianki (Ja kupuję te 2, gdyż wolę mieć niższy cooldown). Potem zbierasz Will of the Ancient, Następnie Rabadonkę, Rylai's Crystal Scepter, Warmog's Armor i Zhonya Hourglass.

Poradnik: Na pierwszym lv nie wdajesz się w żadne walki (Chyba, że rywal dostaje w du** i możesz go zjechać). Spokojnie farmisz się używając "q" (Polecam najpierw maxować) i harrasujesz w miarę możliwości przeciwnika, zdobywając 2 lv bierzesz Tides of Blood i posyłasz to tylko w jak największą ilość minionów. Nie nadużywasz tego, by nie okazało się, że przeciwnik łapie cie z polową hp i będzie w stanie puścić ci combo skilli. Z 3 lv możesz już spokojnie atakować przeciwnika i próbować go zabić. W mid game już powinieneś wykonywać jakieś ganki, albo angażować się w teamfighty. Jeśli masz dużo hp, możesz nawet offtankować. Jeśli chcesz spełniać taką rolę, to automatycznie po Anciencie kupujesz Warmoga i Zhonye, a nie Rylaikę i Rabadonkę. Late game to łapanie jak największej ilości przeciwników w ulta, atakowanie z Transfuzji oraz Tides of Blood. Gdy będzie gorąco, Saguine Pool może ci uratować skórę. Pamiętaj o nim grając z postaciami takimi, jak: Ashe, Ezreal, Caitlyn, Pantheon, gdyż pozwoli ci uniknąć ich ultimate'ów. To chyba tyle.


1