Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Katarina-Przedmioty podczas rundy!

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

TomiGKS

Recruiter

10-03-2011

Mam pytanie , kupiłem sobie Katarine i nie wiem jakie przedmioty kupowac podczas rundy żeby wymiatac

Z góry dzięki ;-)

TomiGKS

Recruiter

10-03-2011

Proszę jeszcze o napisanie po Polsku rzeczy , ponieważ nie chciałbym bym sie domyslac przez 1h co to znaczy

OldBen

Member

10-03-2011

Zależy, czy chcesz budować się na AP czy AD. Osobiście polecam pierwszą wersję i taki zestawik:
Rewolwer Hextech -> Ioniańskie Buty Jasności -> Kryształowe Berło Rylai -> Zabójczy Kapelusz -> Miecz-pistolet Hextech(upgrade rewolweru) -> Kostur Pustki -> Klepsydra Zhonyi.

Zacznij od podstawowych butów i 3 mikstur zdrowia lub Wzmacniającej Księgi i 1 mikstury.

Ja czasem zastępuję klepsydrę Zmorą Licza, ale to już twój wybór. Miłej zabawy!

CzarneKiwi

Junior Member

10-03-2011

ok dam ci builda do dominiona i na pozostałe tryby :

DOMINION: http://leaguecraft.com/builder/Katarina/?items=108,108,30,18&level=18 tylko tyle itemów bo więcej na 100 % nie uda ci się kupić

Pozostałe tryby: http://leaguecraft.com/builder/Katarina/?items=75,108,108,116,84,18&level=18

kaki67

Junior Member

10-10-2011

thx oldBen pomogłeś

1