Włączanie LoL'a - czarny ekran

Comment below rating threshold, click here to show it.

Abunn

Member

27-09-2011

Witam, przed chwilą ściągnąłem nowy patch lol'a i daje PLAY. Lecz zamiast okna logowania mam ramkę z zamknięciem i zminimalizowaniem i tyle czekam i czekam i nic cały czarny ekran.

Proszę o pomoc.

Znalazłem już ten problem w innym temacie. Przepraszam za spam.

BusteeR

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

27-09-2011

Witam
ja też mam z tym problem czy mógł by mi ktoś pomuc

BusteeR

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

27-09-2011

w

RaVvENl1337

Recruiter

27-09-2011

mam ten sam problem co wy
jesli macie zapisana nazwe przywolywacza wpiszcie haslo i nacisnijcie enter powinno was zalogowac, jesli nie to wpiszcie login nacisnijcie tab i wpiszcie haslo potem enter i powinno was zalogowac
EDIT@
ok naprawilem to hehe
wystarczy ze wyczyscicie folder Temp
jak to zrobic? w windows xp wchodzimy w start>uruchom i wpisujemy %temp% i usuwamy wszystkie pliki co tam sa
oczywiscie LoL musi byc wylaczony
a w windows 7 zamiast klikac uruchom wpisujemy %temp% w pole wyszukaj :D

Czerwonyy

Member

29-09-2011

Nic z powyrzszych propozycji nie działa ><

Czerwonyy

Member

29-09-2011

B
u
m
p

Emissary Poki3

Senior Member

29-09-2011

Prosze trzymac dyskusje w jednym temacie a nie dzielic na dwojga: http://eune.leagueoflegends.com/boar...d.php?t=368783

KeeN443

Junior Member

28-04-2013

Siemanko ja mam taki problem bo jak wchodze na lola wiecie loguje sie itp i chce np kupic postac to tak klikam i nagle pokazuje sie czerny ekran i musze wylaczyc gre tak samo jak wygram z ludzimi albo botami wiecie jak sie zaprasza do znajomych itp i sie cos dostaje za ta wygrana to wiec mam tak samo taki problem ze jak wygram czarny ekran mam. Pomorzecie bardzo was prosze z góry dzieki ;)

kropek43

Junior Member

19-04-2014

Mi tam RaVvENI1337 pomógł