Rozdawane za darmo postacie ze skórkami. Zwrot IP/RP.

Comment below rating threshold, click here to show it.

Abayomi

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

25-09-2011

Mam takie pytanie. Jeżeli teraz jest możliwość otrzymania Alistara ze skórką, Tristany ze skóką oraz rozdana Kayle ze skórką czy IP/RP za nie będzie oddawane graczą, którzy kupili je wcześniej? Bo jednak uzbieranie wystarczającej ilości punktów IP zajmie trochę czasu i trzeba rozegrać trochę meczy. W takim wypadku wydaje mi się to nieuczciwe względem graczy, którzy je zakupili. Niektórzy mogli wydać swoje własne pieniądze na te postacie.

Zabawmy sie

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

25-09-2011

Nie. Nie użalaj się nad twoimi punktami, nikt inny tego nie robi.

EmissaryVen

Senior Member

25-09-2011

Tristana to nagroda za polubienie LoLa na facebooku.

Alistar to nagroda za subskrybowanie LoLa na youtube.

Kayle to nagroda dla wszystkich, którzy grając w LoLa przyczynili się do sukcesu Sezonu Pierwszego.

Tak, nagroda. Nie miałaby ona sensu, gdyby wszyscy inni dostali rekompensaty jeżeli już kupili wcześniej te postacie, bo oznaczałoby to, że tak naprawdę wszyscy tą nagrodę (albo chociaż jej część, w tym wypadku postać) otrzymali bez znaczenia czy spełnili warunki by ją otrzymać, czy nie.

Jeżeli ktoś kupił wcześniej którąś z tych postaci, zawsze może czekać na kolejne tego typu promocje i nagrody i wtedy będzie miał szansę otrzymać też coś dla siebie.

Mixros

Junior Member

25-09-2011

Jeżeli kupiłeś owe postacie to znaczy uwarzałeś, że te postacie są warte swojej ceny, a jeśli kiedyś pojawiłą się okazja, że mozna je dostać za darmo to już twój problem ;o

GdzieMojaCegła

Recruiter

06-01-2012

ale jak zdobywa sie ta skorke kayle/

PaputoS

Wrenchmen

06-01-2012

Gratuluję archeologii
Skórka była dla każdego kto rozegrał 10 gier w sezonie pierwszym

ZiggyZappy

Recruiter

10-01-2012

Mam Problem, bo zasubskrybowałem Kanał Riot na YT, Śledze konto FB i nadal nie dostałem tristany oraz Alistara. E-maile mam takie same bo zmieniłem niedawno (po subskrybcji i polubieniu FB) i nie wiem co robić.

Emissary Poki3

Senior Member

10-01-2012

Kliknij na te linki:
*******https://eune.leagueoflegends.com/pl/youtube[/img]
*******https://eune.leagueoflegends.com/pl/facebook[/img]

QrwaGoMac

Junior Member

15-01-2012

mam pytanko jesli mam kayle bez skina bo zaczalem grac we wrzesniu i ja kupilem da sie cos zrobic zeby dostac skina do niej ?