Wymagania gry

First Riot Post
12345 ... 7
Comment below rating threshold, click here to show it.

Garret01

Senior Member

15-09-2011

Wydaje mi sie czy napawde z kazdym wrzuconym patchem ta gra ma coraz wieksze wymagania?

Equadoh

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

15-09-2011

Jakieś oficjalne stanowisko ? miałem 30 FPSów a w chwili obecnej 7 O.o

Remedyy

Junior Member

15-09-2011

Mam ten sam problem, przed patchem mogłem grać bardzo komfortowo, po gra ładuje się strasznie długo, a po wczytaniu strasznie laguje i klatkuje. Proszę o szybkie wyjaśnienie tej sprawy.

Af3ra

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

15-09-2011

szybko się chyba nie wyjaśni już jest parę postów i zero odpowiedzi od supportu ani teamu.

Equadoh

Junior Member

15-09-2011

Napisałem ticketa do suppotu angielskiego. Może za parę dni czegoś się dowiem -.-

Garret01

Senior Member

15-09-2011

bump

DudeDudeNoob

Junior Member

15-09-2011

Bo w gry gra się na komputerach a nie kalkulatorach ...

Brataman

Member

15-09-2011

Też mam problem z płynnością gry. Wcześniej grało się w miarę przyjemnie(min. detale) a po dzisiejszym patch'u gra zaczęła strasznie mulić.

Garret01

Senior Member

15-09-2011

@DudeDudeNoob no wiec mozesz sie cieszyc ze, Ci mama kupila kompa
Jak po kazdym patchu ta gra ma zjadac coraz wiecej pamieci to zanim Dominion wejdzie zmuly beda tak okropne ze, nie bedzie nawet sensu grac.

Kubusias

Junior Member

15-09-2011

Też mam ten problem. Znalazłem rozwiązanie. Nie jest ono komfortowe, ale ilość fps wraca do stanu grywalnego. Trzeba wyłączyć clienta LoL. Czyli zminimalizować grę, uruchomić menedżera zadań (ctrl+alt+del) i zakończyć proces LoLclient.exe (czy coś w tym rodzaju). Wtedy jest OK, jednak zaczynamy grę z pewnych opóźnieniem. Sprawa zdecydowanie do wyjaśnienia.

12345 ... 7