Problem [ Serwery Niedostępny ]

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

RhastaPulty

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

15-09-2011

Witam wszystkich przywoływaczy ! Mam oto następujący problem. Jak codziennie, siadam sobie rano na kompa, włączam LoL-a i gram, o dziwo dzisiejszego poranka gdy go odpaliłem to coś jest nie tak. Serwer jest niedostępny, gdy klikam na '' Czytaj więcej '' to na stronie piszę że serwer dostępny i w każdej chwili mogę zacząć grę. Tutaj oto wstawiam SS ze stanem serwera. *******http://img10.imageshack.us/img10/3237/lolarc.jpg[/IMG]

huboBUBO

Junior Member

15-09-2011

Mam ten sam kłopot. czy jest ktoś w stanie udzielić jakiejkolwiek informacji?

Klonek

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

15-09-2011

http://eune.leagueoflegends.com/boar...d.php?t=361891

Zaplanowana aktualizacja serwera z nowym bohaterem.

Tarosatoshi

Recruiter

15-09-2011

Potwierdzam tę informację. Jak widać więcej osób ma z tym problem, reszta śpi.

Wnioskuję, że może być to spowodowane wprowadzeniem patcha z całymi nowościami. Przez co zbyt duża ilość ściągających "zawaliła" server, lub po prostu prowadzone są jakieś operacje na serwerze które nie zostały uaktualnione statusem na stronie.

ALBO, coś nam się pieprzy z polskimi klientami.

~Taro

EDIT: Przepraszam, nie doczytałem. Dziękuję za informacje.

RhastaPulty

Recruiter

15-09-2011

Ale dalej nie wiem dlaczego na stronie jest napisane że serwer dostępny ;P Wielkie dzięki:) Pozdrawiam.

Klonek

Junior Member

15-09-2011

Być może serwery są włączone, dlatego na stronie jest że Dostępny, ale logowanie jest teraz wyłączone dla graczy, bo testują czy wszystko działa stabilnie.

RhastaPulty

Recruiter

15-09-2011

Jest postęp, patchuje mi się gra, miejmy nadzieję że będzie wszystko działać. Oglądałem prezentacje, bohater zapowiada się na prawdę świetnie, czas zbierać PZ :) Pozdrawiam wszystkich summonerów i życzę miłej gry z lub przeciwko nowemu bohaterowi ;)

ziomal123456

Junior Member

17-03-2012

Też mam taki problem z lolem że serwer jest niedostępny co zrobic ???? Z Góry Dziękuję

Gwarq

Junior Member

31-08-2012

Mam to samo...

Goooryl

Junior Member

25-10-2012

Quote:
Originally Posted by RhastaPulty View Post
Jest postęp, patchuje mi się gra, miejmy nadzieję że będzie wszystko działać. Oglądałem prezentacje, bohater zapowiada się na prawdę świetnie, czas zbierać PZ :) Pozdrawiam wszystkich summonerów i życzę miłej gry z lub przeciwko nowemu bohaterowi ;)
też mi się patchowała ale po zakończeniu tego coś znowu się rozwaliło

12