Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


Rysunki

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Perwes

Junior Member

09-12-2011

Witam wszystkich. Chciałbym wam pokazać moje rysunki i zobaczyć waszom opinie czyli jakie waszym zdaniem są (zaje2biste czy do dupy podcierania) i czy nadajom się do pokazu przywoływaczy? Te rysunki to przerysowane arty z kilkoma zmianami, ale niedługo zaczne tworzyć własne arty. Jakby ktoś chciał wiedzieć to rysunki zostały wykonane ołuwkiem HB.


Comment below rating threshold, click here to show it.

Alamethliel

Senior Member

09-14-2011

Hej. Całkiem przyjemne i dość dobrze odwzorowane rysunki . DO Pokazu Przywoływaczy możesz wysłać co chcesz, ale to RIOT wybiera co zaprezentuje .

+1


Comment below rating threshold, click here to show it.

Disco Devil

Recruiter

10-02-2011

Niektóre trochę powykrzywiane, ale są spoko


1