Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


Poradnik jax i jak kupować przedmioty

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

wieczorek11

Junior Member

09-10-2011

A więc potrzebuje jakiegoś poradnika jak grać i jakie przedmioty kupować gdy gra się gra jaxem. A wracając do przedmiotów jak je kupować, chodzi mi o to, że powiedzmy, że kupiłem jakieś podstawowy item i idę na linię i następny przedmiot który powinienem kupić kosztuje 2,5k to mam uzbierać te 2,5k i kupić od razu ten przedmiot czy lepiej kupować te tańsze itemy aż dojdziemy do tego właściwego. Chodzi mi o przedmioty z tego samego drzewka. Mam nadzieje, że mnie zrozumieliście.


Comment below rating threshold, click here to show it.

Turall

Recruiter

09-10-2011

Propozycje kupowania przedmiotów dla Jax'a masz ze 4 tematy poniżej.
Czy opłaca się zbierać kasę od razu na jakiś duży item ... to zależy - jeśli ownujesz na linii przeciwnika, zabiłeś go kilka razy, nie masz problemów z maną i hp - to siedź tam nawet do 11 poziomu i sobie nabijaj gold'a. Niestety w 90% przypadków jesteś zmuszony wracać co jakiś czas do bazy i zwykle dobrze jest wydać całą posiadaną gotówkę na przedmioty które Ci się przydadzą. Na pewno jednym z przedmiotów które powinieneś jak najszybciej nabyć to buty, dalej już wedle uznania. To odnosi się do wszystkich postaci.


Comment below rating threshold, click here to show it.

Dagins

Senior Member

09-10-2011

Poradnik w skrócie:
Jax musi farmić 24/7, nie farmisz - nie jesteś nic wart. Bardzo ważne! Kupuj wardy, zastawiaj się nimi i leć przez dżunglę kosić sam fale minionów i niszczyć wieżyczki. Zawsze miej przynajmniej 1 warda przy sobie żeby przeskakiwać przez ściany jak ktoś Cię goni.

Przedmioty:
Jedyny item, który zawsze musisz mieć to Hextech gunblade, resztę składasz pod przeciwników. Ninja tabi nie zawsze są dobrym rozwiązaniem, bierz też pod uwagę merkurki, a nawet sorcerer's shoes. Dużo ludzi poleca guinsoo rageblade, ale tak na prawdę jest to item opcjonalny. Dobrym itemem jest jeszcze Hexdrinker, jeśli grasz przeciwko, np. Karthusowi lub innemu tego typu dziadowi.


1