Poradnik jax i jak kupować przedmioty

Comment below rating threshold, click here to show it.

wieczorek11

Junior Member

10-09-2011

A więc potrzebuje jakiegoś poradnika jak grać i jakie przedmioty kupować gdy gra się gra jaxem. A wracając do przedmiotów jak je kupować, chodzi mi o to, że powiedzmy, że kupiłem jakieś podstawowy item i idę na linię i następny przedmiot który powinienem kupić kosztuje 2,5k to mam uzbierać te 2,5k i kupić od razu ten przedmiot czy lepiej kupować te tańsze itemy aż dojdziemy do tego właściwego. Chodzi mi o przedmioty z tego samego drzewka. Mam nadzieje, że mnie zrozumieliście.

Turall

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

10-09-2011

Propozycje kupowania przedmiotów dla Jax'a masz ze 4 tematy poniżej.
Czy opłaca się zbierać kasę od razu na jakiś duży item ... to zależy - jeśli ownujesz na linii przeciwnika, zabiłeś go kilka razy, nie masz problemów z maną i hp - to siedź tam nawet do 11 poziomu i sobie nabijaj gold'a. Niestety w 90% przypadków jesteś zmuszony wracać co jakiś czas do bazy i zwykle dobrze jest wydać całą posiadaną gotówkę na przedmioty które Ci się przydadzą. Na pewno jednym z przedmiotów które powinieneś jak najszybciej nabyć to buty, dalej już wedle uznania. To odnosi się do wszystkich postaci.

Dagins

Senior Member

10-09-2011

Poradnik w skrócie:
Jax musi farmić 24/7, nie farmisz - nie jesteś nic wart. Bardzo ważne! Kupuj wardy, zastawiaj się nimi i leć przez dżunglę kosić sam fale minionów i niszczyć wieżyczki. Zawsze miej przynajmniej 1 warda przy sobie żeby przeskakiwać przez ściany jak ktoś Cię goni.

Przedmioty:
Jedyny item, który zawsze musisz mieć to Hextech gunblade, resztę składasz pod przeciwników. Ninja tabi nie zawsze są dobrym rozwiązaniem, bierz też pod uwagę merkurki, a nawet sorcerer's shoes. Dużo ludzi poleca guinsoo rageblade, ale tak na prawdę jest to item opcjonalny. Dobrym itemem jest jeszcze Hexdrinker, jeśli grasz przeciwko, np. Karthusowi lub innemu tego typu dziadowi.