Wymagania lola po nowym patchu ????

Comment below rating threshold, click here to show it.

Sviler

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

28-08-2011

Mi po tym patchu to nawet fpsy urosły :) napewno nie zmienili wymagań

EmissaryVen

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

29-08-2011

Ostatni patch poprawił wydajność gry, i to zauważalnie (przynajmniej u mnie :P).

Jeżeli jednak macie problemy z poprawnym działaniem, spróbujcie użyć opcji repair lub przeinstalować zupełnie grę. Do tego zaktualizujcie sobie sterowniki do karty graficznej.

xSeweryNx

Recruiter

29-08-2011

stwierdzilem ze moze to zbieg okolicznosci i ze moj system ma juz dosc ... zmienilem dzisiaj system ale gra w dalszym ciagu sie tnie ... mo ktos jakies pomysly jak usprawnic to zeby zaczeła gra normalnie dzialac ? przed patchem z talonem chodzilo elegancko na ta chwile nie da sie grac .. za bardzo sie tnie

RockyZips

Junior Member

30-08-2011

Sprawdź czy się grafika nie grzeje, u mnie na lapku jak padło chłodzenie karty to też po 10-15 minutach nagle fpsy spadały do 5. Pomógł serwis i wymiana chłodzenia.

EmissaryVen

Senior Member

30-08-2011

To samo co wyżej. Chłodzenie jest zwykle olewane, a nie raz jest przyczyną wszelkich problemów z wydajnością sprzętu. Przekonałem się o tym na własnej skórze... :P

xSeweryNx

Recruiter

30-08-2011

sprubuje zainstalowac jakis wentylator i dam znac czy pomoglo .. moj model karty [GF 8600 GT] nie ma zadnego wiatraczka ....

PS. faktycznie sie mocno grzeje .. a fps spada do 6-7

Zainstalowalem sobie wiatraczek na grafice nie grzeje sie juz tak bardzo, ale FPS-y bez zmian 6-7 w grze

Vences

Senior Member

31-08-2011

To już wina Twojego hardware, nie gry. Idź na jakieś specjalistyczne forum, tam Ci pomogą rozwiązać problem z kompem.
Na pierwszy rzut oka wygląda to na throttling Twojego CPU/GPU spowodowany najprawdopodobniej wysoką temperaturą Twojego blaszaka.

Aaa, oczywiście zakładam, że sterowniki masz najnowsze:)

Ja mogę tylko potwierdzić, że gra po ostatnim patchu chodzi dużo lepiej, ponieważ prawdopodobnie poprawiono płynność renderowania cieni..

Kashier

Junior Member

31-08-2011

Mi po tym patchu postać dziwnie zaczyna "zrywać" jakby nie chodziła do końca płynnie. I ilość FPS'ow mi skacze niesamowicie, od 100 do 40 w kolko

Viru jes Gupi

Junior Member

31-08-2011

Ostatni patch zwiększył liczbe klatek na sekunde więc to nie wina klienta. Ja normalnie miałem 40 a teraz mam 60. [www.lol-center.pl]

RosheD

Junior Member

31-08-2011

Przed patchem miałem 60-50 fps tak skakało teraz skacze od 60 jak stoje na respie , 20 na lini .
Najnowsze sterowniki .
Windows 7 CPU : intel i2 2.20 ddr 2
GPU : Nvidia Geforce 220M