Wymagania lola po nowym patchu ????

Comment below rating threshold, click here to show it.

xSeweryNx

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

26-08-2011

Witam wszystkich .. mam pytanie czy po dzisiejszym patchu gra ma wieksze wymagania sprzetowe ?? czy to jakis zbieg okolicznosci ze nagle moj komputer zaczal strasznie zamulac .. mianowicie mam 2 kompy w domu gram na laptopie i nie mam problemu ale na komputerze stacjonarnym do wczoraj gra chodzila plynnie na wysokich i srednich detalach w grze, po zainstalowaniu nowego patcha nawet na minimalnych ustawieniach tnie sie niemilosiernie .. poprostu nie da sie grac .. czy cos zmienilo sie w dzisiajszym patchu odnosnie wymagan sprzetowych ??

dodam ze ten komp to
p4 3.0 GHz 1.5Gb RAM Geforce 8600 GT ,
do wczoraj chodzilo na nim elegancko, po patchu juz nie :(

czy idzie to jakos usprawnic ?? [modernizacja komputera nie wchodzi w gre :) ]

SzCzeKeiN

Junior Member

27-08-2011

Ja śmigam na lapku 1.73Ghz i cały osprzęt podobnie więc jak mi na minimalnych chodzi to tobie minimum na minimalnych chodzić powinno. Zrób skana dysku może jakieś błędy podczas patchowania się porobiły. Z innymi grami mi kiedyś pomagało czasem.

sharkovsky

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

27-08-2011

Ja także, nie wiem co się stało - mi też zacina mimo wysokich detali, a fpsy sięgają 30, natomiast prostąkąciki są wszystkie zamalowane.

SzCzeKeiN

Junior Member

27-08-2011

fps 30 to nie tragedia na normalach (a mam +38 win w stosunku do lose) robiłem na takim nawet 2x quadre.

Vences

Senior Member

27-08-2011

Pierwsze pytanie: Macie aktualne sterowniki? W ostatnim patchu było coś zmienianie w kwestii grafiki. Mi wszystko chodzi bez problemów.

xSeweryNx

Recruiter

27-08-2011

zerkne za tymi sterownikami i dam znać czy pomogło ...

Dzieki wielkie .. faktycznie sterowniki pomogly, chodzi plynnie jak wczesniej nawet przy full detalach :D pozdrawiam

sharkovsky

Member

27-08-2011

@UP.
Także instaluje nowe i dam znać/

Lilien

Senior Member

27-08-2011

Ja gram na 100+ fps a czasami jak gram skarnerem i rzucę E to fps mi spada do 15.

xSeweryNx

Recruiter

27-08-2011

wiecie co .. dziwne to .. zainstalowalem wczoraj te nowe sterowniki i zaczelo chodzic ladnie .. aleeee .. dzisiaj rano pobralo jakis krotki patch i znowu mi zamula nie tak bardzo ale jak zacznie sie mid game kiedy jest wiecej ludzi jakas akcja zaczyna tak zamulac ze postac to mi prawie przeskakuje po ekranie a nie porusza sie plynnie .. czy te patche mogly na tyle zmienic wymagania gry ze juz na starym kompie nie pogram ???

SzCzeKeiN

Junior Member

28-08-2011

Wymagań nie zmieniają na 100% ja przed i po patchu gram ciągle tak samo na fps 20-30 i chodzi wystarczająco płynnie. jak jestem sam fps 50.