Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

LOL Zaproszenia

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

SZCZERBA

Recruiter

07-31-2011

Witam zaprosiłem do gry 10 osób i dostałem 975 RP i za każde zaproszenie IP boost na 4 winsy ... A jeśli zaproszę kolejne 10 osób dostane kolejne 975 RP ??? jak to jest?
Proszę o pomoc..

SK Nyph

Junior Member

07-31-2011

Nie, nie dostaniesz.
Za poszczególne ilości zaproszeń są różne nagrody możesz je sprawdzić w swoim profilu

Hibbox

Junior Member

08-01-2011

http://eune.leagueoflegends.com/pl/referrals/invite
Tu wszystko masz opisane

Rst00

Senior Member

07-28-2012

@kreatura011, jesteś debilem czy jak?

Chaooos13

Recruiter

07-28-2012

Witam
Zrobiłem 10 konta na poziomie piątym i nadal nie dostałem 975 RP co się stało co muszę jeszcze zrobić aby uzyskać 975 RP??

Rst00

Senior Member

07-28-2012

@Chaooos13, robienie sobie samemu referali jest niezgodne z regulaminem. Nagrody nie dostaniesz a możesz nawet wyłapać bana.

Galon2

Member

02-17-2013

@Chaooos13 te konta muszą być na 10lvl

KaRliAX

Junior Member

01-22-2014

Siemka... potrzebuje pomocy z tymi calymi zaproszeniami do lola. Chciałbym jakiejkolwiek pomocy z tym wbijaniem lvli z mojego linka, bo ja juz sam nie daje rady tego wszystkiego zrobic.Jakby sie ktos znalazł spk, był bym bardzo wdzięczny

The abc

Junior Member

03-03-2014

ja również zaprosilem 10 osob i wbily 10 lvl i wyzsze lecz 975 RP nie dostalem ...

Bol Of Destiny

Senior Member

04-10-2014

@chaooos13 nie rób tak ale tak btw, muszą być one na 10 lvlu, musisz odebrać nagrode i POCZEKAĆ troche

12