Gangplank - build, runy, eq

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

GreatKryns

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

24-07-2011

Witam,
niedawno zakupiłem sobie gp. Chchiałbym się zapytać bardziej doświadczonych graczy jakie kupić mu runki z jakim buildem biegać, czy jakie itki kupować.
:)

Turall

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

25-07-2011

Kiedyś ciekawym rozwiązaniem dla GP było kupowanie 5x tych mieczyków z crit i g/10s ale teraz jest to unique. Tak czy inaczej ten mieczyk nadal może być pierwszym itemem jeśli chcesz iść w ghostblade. Niezłym pomysłem jest na początek kielich od many CoH. Dzięki niemu jeśli nie pchasz zanadtto przeciwnika możesz siedzieć na drodze ile chcesz bo mana Ci się raczej nie skończy. Itemy to Infinity Edge, Phantom Dancer i na koniec Frozen Malet. Jeśli zbudowałeś na początku Avarice Blade to można też zbudować szybkiego Youmuu's Ghostblade.

Masteries w offensive maksując crit, podobnie runki - polecam dla niego runy
czerwone do crit damage
żółte mana/5 / lev
niebieskie CDR
fioletowe flat hp albo armor penertation

Naitel

Junior Member

26-07-2011

Myślę zupełnie inaczej. Dawaj all pod crit. Dobry gank na 1 lvl umie walnąć 300-400 dmg .

Turall

Recruiter

26-07-2011

Quote:
Originally Posted by Naitel View Post
Myślę zupełnie inaczej. Dawaj all pod crit. Dobry gank na 1 lvl umie walnąć 300-400 dmg .
Jeśli chodzi o runy to fakt posiadania Armor Penetration czy CDR zwieksza zadawany dmg w ciągu walki bardziej niż kilka % na crita.

Crit za 300 ( nie mówiąc już o 400) ... hmmm pomyślmy. Zakładając nawet że z run i masteries masz crity o 50% mocniejsze (nie chce mi sie liczyć ile maksymalnie można tu osiągnąć - z masteries 10% - ale 50% to już raczej max) czyli przelicznik x2.5 musiał byś mieć na 1 poziomie 120 dmg z łapy (jak chcesz crita za 400 to już 160 dmg). Proszę podaj mi swój zestaw run i masteries bo jak Ty to robisz to ja nie wiem.
Teraz weźmy pod uwagę, że chodziło Ci, że crit'a chcesz walnąć z pistoletu - na pierwszym poziomie zadaje bonusowo 20 dmg więc dalej z łapy powinieneś mieć 100-140 dmg. (tak na marginesie zaczynasz z 53)

IS14e059886b3a8a

Junior Member

04-08-2011

Mój build:

1. Brawler's Gloves (po butach z tego zrobic Zeal ---> Phantom Dancer)
2. Berserker's Greaves
3. Vampiric Scepter --> The Bloodthirster
4. Infinity Edge
5. Infinity Edge
6. Youmuu's Ghostblade lub Last Whisper

Na hp gangplankowi nic nie kupuje bo wole wiekszy dmg a i tak zregeneruje sobie zycie bloodthisterem :)

Horix

Junior Member

07-08-2011

Pełen wybór należy do Ciebie. Gangplankiem można złożyć kilka różnych buildów. Runy mogą być pod armor pena, crit chance'a, crit dmg a nawet zwykły dmg - to zależy od Twoich upodobań. Przedmioty też. Spotykam najczęściej dwa rodzaje piratów. Takich na offtanka i takich na czysty dmg. Core buildem jest na pewno Infinity Edge. Jak lubisz grać tanky to otworem przed Tobą stoją przedmioty takie jak Warmogs, Frozen Mallet i inne takie, a w core builda wchodzi Atma's Impaler. Generalnie jednak popularniejszy, a także często wydajniejszy jest build z zmaksymalizowanymi obrażeniami, tu wchodzą dodatkowo przedmioty takie jak Bloodthirster, Phantom Dancer, Manamune, Last Whisper czy nawet Black Cleaver. Przedmiotem wartym rozpatrzenia zawsze jest także Sheen jak i Triforce którego kupuję zawszę.
Łap mojego builda;
1. Meki -> Tear -> Manamune
2. Buty - > Mercury/Ioniany - sytuacyjnie
3. Wyrushowany Sheen oraz Zeal.
4. Infinity Edge.
5. Phantom Dancer
6. Triforce
7. Bloodthirster

OSTRZEGAM! Build ten gwarantuje prawie zerową przeżywalność i spory dmg output. Graj tylko jeśli masz fuksa, feederów albo na botach!

Możesz pozbyć się butów, zamienić coś na Last Whisper. Wybór przedmiotów w lolu jest dość elastyczny i większość jest sytuacyjna, więc samemu musisz uznać, co będzie najlepsze w Twoim wypadku.

kenshipl

Junior Member

15-09-2011

a mam takie pytanko bo gram GP od ponad miesiąca, i moje itemki to

na start kupuje Brawler's Gloves jak uda mi się kogoś zabić przed wypuszczeniem stworków to kupuje Boots of Speed.
1. Rozbudowywuje Brawler's Gloves do Zeal
2. Boots of Speed do Ionian Boots of Lucidity
3. Vampiric Scepter
4. Zeal do Phantom Dancer
5. B. F. Sword do Infinity Edge
6. Vampiric Scepter do Hextech Gunblade (droższe ale chyba lepsze. Dodaje moc umiejętności lecz nie wiem czy to ma jakieś odwzorowanie w atakach GP, proszę o porade w tej sprawie) Zamiennikiem może być The Bloodthirster
7. B. F. Sword do Infinity Edge
8. B. F. Sword do Infinity Edge lub zamiennie Zeal do Phantom Dancer

proszę o doradzenie co do itemów bo nie mam jeszcze 20 lvl by kupować lepsze runki

bogwiedz

Recruiter

15-09-2011

No to ja mam 2 buildy na gp.
Pierwszy na krytyka i obrażenia w taki sposob zadaje duze obrazenia i zabija wszystko bardzo szybko. Jednak drugi build, build na offtanka jest ciekawszy.
1. Zeal
2. Vampiric Scepter
3. Zeal -> Trinity Force
4. Giant Belt
5. Atma Impaler
6. Infinity Edge albo Warmog armor kolejność w zależności od potrzeb

Jester

Senior Member

23-09-2011

IMO Sheen przed Zealem to świetna sprawa; Parrley nagle zadaje kosmiczne obrażenia, dodatkowa mana też pomaga z harrasowaniem a przez opcję zjedzenia pomarańczek wydłuża możliwość zostania w lanie.

Qann3

Junior Member

24-09-2011

Ja gram tak :

z Runek mam 20% od trafienia krytycznego 9 odp na magie i 3 pancerza

itemy są jasne :

2 widmowy
1 Ostrze niesk.
3 krw.

na początku maxuj pistolet ja potem zazwyczaj

1 do w i 1 do e :)

12