Darmowy skin do Kayle

Comment below rating threshold, click here to show it.

Mister Byku

Junior Member

23-07-2011

Siemka słyszałem ostatnio że można dostać skina do Kayle. Dzisiaj ją kupiłem i nie mam żadnego skina odblokowanego. Rozegranych mam 14 rankingowych gier. Podobno trzeba rozegrać 10 gier dowolnych, czy moge te gry rozegrać dowolnymi postaciami czy Kayle?

Nealdian

Senior Member

23-07-2011

Pierwszy raz o takim czymś słyszę :O
jednakże może to tylko ja

TheBestHersuS

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

23-07-2011

Też nic takiego nie słyszałem

Igotcha

Recruiter

23-07-2011

Z tego co wiem ten skin wejdzie w życie dopiero po oficjalnym zamknięciu sezonu pierwszego a info znajdziecie tutaj ;)
http://eune.leagueoflegends.com/boar...d.php?t=316282

Sviler

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

23-07-2011

Skina dostaną wszyscy co rozegrali 10 gier jak się skończy sezon. Znając życie ci co nie mają kayle, dostaną ją za darmo wraz ze skinem. Tak jak w przypadku tristany, więc kupować na chwile obecną jej się nie opłaca

Igotcha

Recruiter

23-07-2011

Nie podzielam twojego zdania. Kayle dostanie teraz remake więc prawdopodobnie i jej cena pójdzie w górę może nie dużo do 1350 ip ale z całą pewnością nie zostanie rozdana za darmo :P

Sviler

Senior Member

23-07-2011

A tristana ile kosztuje?? Na Facebooku każdy ją może zgarnąć for free, a kayle jako nagroda tym bardziej, nie sądzisz ? :)

EmissaryVen

Senior Member

25-07-2011

Kayle oczywiście będzie dostępna dla wszystkich wraz z rozdaniem skina, bo po co nam skin jak nie mamy postaci do niego? :) Dokładnie tak samo jak to jest teraz z Tristaną.

Mister Byku

Junior Member

25-07-2011

Straciłem 450 IP a skina chcę bo do każdej postaci chce mieć skina i wtedy skończę gre ;]

TheBestHersuS

Senior Member

25-07-2011

Quote:
Originally Posted by Byczes10 View Post
Straciłem 450 IP a skina chcę bo do każdej postaci chce mieć skina i wtedy skończę gre ;]
Bez sensu, grasz, żeby pochwalić się skinami?