Darmowa Tristana

1234511 ... 13
Comment below rating threshold, click here to show it.

EmissaryVen

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

01-06-2011

Jakiś czas temu faktycznie możliwość uzyskania darmowej Tristany i skórki do niej była chwilowo wyłączona, jednak teraz wszystko powinno już działać. Jeżeli dalej macie problemy z uzyskaniem jej, postępujcie zgodnie z poniższymi krokami:

• Skorzystaj z tego linku: http://www.facebook.com/leagueoflegends
  • Wybierz "Lubię to" przy League of Legends
  • Wróć na stronę Facebooka i kliknij "Riot Tristana"
  • "Click to Reedem" na swój serwer (EU lub US)
  • Zaloguj się na stronę (jeżeli potrzeba)

Jeżeli i to nie pomoże, spróbujcie: wyczyścić cache, cookies, historię i pliki tymczasowe przeglądarki.

W ostateczności możecie też napisać ticket na stronie pomocy.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, jak zwykle piszcie w tym temacie. Jeżeli znacie inne skuteczne sposoby na poradzenie sobie z tym problemem, również możecie podzielić się swoją wiedzą i pomóc innym graczom!

Vences

Senior Member

20-08-2011

Niestety, domyślnie po wybraniu wersji EU następuje przekierowanie na http://euw.leagueoflegends.com/facebook - jest to region zachodni. Jeśli mamy konto w regionie wschodnim i chcemy otrzymać Tristanę, to należy po przekierowaniu przerobić ten adres na http://eune.leagueoflegends.com/facebook i się zalogować jeśli jeszcze tego nie uczyniliśmy:)

Testowane na Firefoxie:)

EmissaryVen

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

22-08-2011

@UP

Dzięki za info. :)

Gromer

Member

22-08-2011

Porady nie działają (przynajmniej u mnie). Testowałem i czyściłem na operze, firefoxie i chromie :(
Na ticket nikt nie odpowiada od tygodnia.... Całkiem spoko....

Stormenrage

Junior Member

01-09-2011

@Gromer dokładnie.

U mnie też nie działa.

S u R e K

Junior Member

13-09-2011

Działa trzeba miec sklep otworzony...

Laszew

Junior Member

05-10-2011

Ja rowniez mam z tym problem probowalem wszystkiego i nic nie pomaga. wciaz niemam tej postaci.
Caly czas pisze mi "Nie jesteś jeszcze naszym fanem na Facebooku. " a wszystko wykonalem wedlug polecen

Coollersky

Junior Member

14-10-2011

ecome a fan of League of Legends on Facebook to recieve the Riot Girl Tristana Skin. Click below to get yours now!
Notice: You must have visited the store in PVP.net at least once before redeeming the Riot Girl Tristana Skin.

Mi wyskakuje takie coś ;)

Havarian

Junior Member

04-11-2011

Wyskakuje mi to samo. Jakieś pomysły jak to rozwiązać?

Havarian

Junior Member

04-11-2011

Edit: Niechcący wysłało się podwójnie ;p

1234511 ... 13