Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Darmowa Tristana

Comment below rating threshold, click here to show it.

EmissaryVen

Senior Member

06-01-2011

Jakiś czas temu faktycznie możliwość uzyskania darmowej Tristany i skórki do niej była chwilowo wyłączona, jednak teraz wszystko powinno już działać. Jeżeli dalej macie problemy z uzyskaniem jej, postępujcie zgodnie z poniższymi krokami:

• Skorzystaj z tego linku: http://www.facebook.com/leagueoflegends
  • Wybierz "Lubię to" przy League of Legends
  • Wróć na stronę Facebooka i kliknij "Riot Tristana"
  • "Click to Reedem" na swój serwer (EU lub US)
  • Zaloguj się na stronę (jeżeli potrzeba)

Jeżeli i to nie pomoże, spróbujcie: wyczyścić cache, cookies, historię i pliki tymczasowe przeglądarki.

W ostateczności możecie też napisać ticket na stronie pomocy.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, jak zwykle piszcie w tym temacie. Jeżeli znacie inne skuteczne sposoby na poradzenie sobie z tym problemem, również możecie podzielić się swoją wiedzą i pomóc innym graczom!

Vences

Senior Member

08-20-2011

Niestety, domyślnie po wybraniu wersji EU następuje przekierowanie na http://euw.leagueoflegends.com/facebook - jest to region zachodni. Jeśli mamy konto w regionie wschodnim i chcemy otrzymać Tristanę, to należy po przekierowaniu przerobić ten adres na http://eune.leagueoflegends.com/facebook i się zalogować jeśli jeszcze tego nie uczyniliśmy

Testowane na Firefoxie

EmissaryVen

Senior Member

08-22-2011

@UP

Dzięki za info.

Gromer

Member

08-22-2011

Porady nie działają (przynajmniej u mnie). Testowałem i czyściłem na operze, firefoxie i chromie
Na ticket nikt nie odpowiada od tygodnia.... Całkiem spoko....

Stormenrage

Junior Member

09-01-2011

@Gromer dokładnie.

U mnie też nie działa.

S u R e K

Junior Member

09-13-2011

Działa trzeba miec sklep otworzony...

Laszew

Junior Member

10-05-2011

Ja rowniez mam z tym problem probowalem wszystkiego i nic nie pomaga. wciaz niemam tej postaci.
Caly czas pisze mi "Nie jesteś jeszcze naszym fanem na Facebooku. " a wszystko wykonalem wedlug polecen

Coollersky

Junior Member

10-14-2011

ecome a fan of League of Legends on Facebook to recieve the Riot Girl Tristana Skin. Click below to get yours now!
Notice: You must have visited the store in PVP.net at least once before redeeming the Riot Girl Tristana Skin.

Mi wyskakuje takie coś

Havarian

Junior Member

11-04-2011

Wyskakuje mi to samo. Jakieś pomysły jak to rozwiązać?

Havarian

Junior Member

11-04-2011

Edit: Niechcący wysłało się podwójnie ;p