Nowa rotacja

Comment below rating threshold, click here to show it.

Draves V

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

19-04-2011

Według mnie nowa rotacja to naprawdę max fail. Kolejny raz jest Cailtyn, Rammus i Heimerdinger. Te championy nie dawno były, czemu nie dadz± champów, których naprawdę dawno nie było? Chociażby Pantheona czy Karthusa?

VonZay

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

19-04-2011

Zgodzę się z tym, postacie od kilku rotacji co chwile powtarzaj± się i to trochę już irytuje.

skurvivij

Senior Member

19-04-2011

Karthus raczej szybko nie będzie, bo jest teraz na przecenie, więc sporo osób mogło go kupić (m.in. ja go zakupiłem) więc sami wiecie. Karthusy z przeceny + karthusy z darmowej rotacji, co¶ za dużo by ich było :P

swoj± drog± też nie podoba mi się to, że co chwile jest rammus, heimer i caitlyn

kiedys tak było z morgan± i zileanem

Emissary Poki3

Senior Member

20-04-2011

Jakie co chwile? Wyraznie pamietam, ze nie mialem Rammusa a chcialem nim pograc, i dlugo czekalem na taka okazje. Doczekalem sie, wiec nie byl tak dawmo, ale "co chwile"?
Heimer tez, racja, byl jakis czas temu, ale snowu, nie "co chwile".

Ostatnia uwaga jaka pozwole sie zostawic to to, ze Ranged DPSow i Tankow jest mniej, niz Melee DPSow i Magow, wiec champy z tamtych grup beda sie czesciej powtarzac.
(prosze, niech z tego nie zrobi sie dyskusja "to niech Riot robi wiecej tankow i ranged dpsow!")

VonZay

Member

20-04-2011

Poki3, Rammus był 3 tygodnie temu tak jak Ashe i Heimer. Więc naprawdę długo musiałe¶ czekać...

EDxL Nevil

Member

20-04-2011

Pantheona dawno nie było, Ezreala też nie było :/

Aseef

Junior Member

20-04-2011

tak samo xina albo akali....

ramhell

Member

20-04-2011

Może maj± jaki¶ sprytny system losowania.

EDxL Nevil

Member

20-04-2011

taki sprytny, ze połowy bohaterów nie ma :D