Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Pierwsza zapowiedź Małpiego Króla!

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

IS18a766a8884887

Web Content Editor

04-14-2011

Przywoływacze!

Widzieliście już naszego niesamowitego, lekko szalonego Rumble – Mechaniczne Utrapienie Yordlów (http://eu.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=169781). Nie jest to jedyna niespodzianka, jaką dla was przygotowaliśmy! Oto krótki zwiastun bohatera, który pojawi się w dalszej przyszłości. Minie trochę czasu, nim będziecie mogli zabrać go na Fields of Justice, ale z pewnością jeszcze o nim usłyszycie!

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy wam film z Małpim Królem!

Lilien

Senior Member

04-14-2011

Zapowiedź zrobiona bardzo dobrze, aż mnie korci by już zacząć na niego zbierać. Mam nadzieje że będzie idealną kontrą a Jaxa.

GhostMag

Recruiter

04-15-2011

^^

Gromer

Member

04-15-2011

Moje życie teraz stało się lepsze i wypełnione szczęściem.....................................
!!!!!!!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!????????????

Laudo11

Junior Member

04-15-2011

Bardzo ładnie wykonane ... Już na niego zbieram

Piwo

Member

04-15-2011

Ładnie sie zapowiada. ciekawe czy będzie również użyteczny w walce bo samym wyglądem przeciwników nie pozabija

Frost53

Junior Member

04-15-2011

Hm zapewne będzie miał energie zamiast many.

Fallen Rakque

Junior Member

04-15-2011

Tak, też o tym rozmyślam, fajnie byłoby jakby miał jakiegoś skilla typu że przywołuje małpy które zabierają bardzo dużo dmg (ulti)

Mzier

Junior Member

04-16-2011

Przypomina mi skin Mastera Yi - (ten z mieczem świetlnym)

=)

Warcis?aw

Junior Member

04-16-2011

Trochę dziwne, że dajecie video zapowiedź. Zawsze dajecie najpierw Sneak Peek[wyjątkami są Maokai, Jarvan, Third Void Creature, female gravity champ i Aeon(zmienili mu nazwe ale nie wiem na jaką)], dlatego myślę, że Małpa będzie otwierała 2 sezon lub będzie dodana w 2 sezonie(lub off-sezonie )

123