Problem z odpaleniem gry

Comment below rating threshold, click here to show it.

huRRicane0

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

07-04-2011

Witam,
mam problem z LoL'em polegający na tym, że po wyborze postaci gra się minimalizuje i ... nic się nie dzieje. Widać tylko ikonkę lol'a w trayu, po jej kliknięciu mogę wybrać tylko 'reconnect' i tak w nieskończoność. W ten sposób zyskałem kilka ucieczek :/ Co mam zrobić, aby grać normalnie?

Dodam, że komputer jest świeżo po formacie, spełnia wszystkie wymagania ( przed formatem wszystko było ok z LoL'em ), a samą grę reinstalowałem już kilka razy.
Pomocy :(

Jak Sie W To Gra

Senior Member

huRRicane0

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

08-04-2011

zainstalowane i nie pomaga :/

Jak Sie W To Gra

Senior Member

08-04-2011

Wejdź do x:\\...\League of Legends\Game i włącz plik League of Legends.exe. Podaj błąd, jaki się wyświetli.

huRRicane0

Junior Member

08-04-2011

brak pliku dinput8.dll, ściągnąłem, wkleiłem gdzie trzeba i działa!
DZIĘKI WIELKIE !

dudu02

Junior Member

08-10-2011

Witam
mam ten sam problem, leczu mnie grą włącza się raz na 3 dni i chodzi normalnie. Jestem ciemny w tych sprawach dlatego mam pytanie gdzie znaleźć x:\\...\League of Legends\Game i włącz plik League of Legends.exe bo jakoś go nie widzi i gdzie wkleić plik dinput8.dll. Z góry dzięki i proszę o odp. bo doprowadza mnie to do szału. ;)