Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


Pokaz Przywoływaczy - wydanie 18

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

nikasaur

Community Coordinator

Follow RiotNikasaur on Twitter

02-25-2011

Wesołego piątku, przywoływacze!

Witamy z powrotem na naszym pokazie! W tym tygodniu prace, stworzone przez społeczność League of Legends są muzyką dla naszych uszu. To piosenki fanów i obraz przedstawiający naszą muzykalną bohaterkę. Wyjmijcie słuchawki i przygotujcie się! Będzie świetnie!

Rap LOL - I'm in the League (http://www.youtube.com/watch?v=CHHPFN-40yI)
Tajemniczy przywoływacz, aznbobeo, rapuje na YouTube, śpiewając o League of Legends i rymując o rywalizacji z innymi graczami. Pierwszy raz w odniesieniu do League użyto słowa "accio".

Ioniańska (http://www.youtube.com/watch?v=ry3E2UQMe3k) melodia
Vedrim za pomocą muzyki symfonicznej tworzy nową ioniańską melodię, pasującą do piękna i surowości miasta. Piękne dzieło!

DJ Sona (http://fav.me/d38yv2u)
Saylin Bahar jest jednym z wielu fanów proponowanej przez społeczność skórki "DJ". Jego dzieło zawiera nawet sprzęt i ogromne słuchawki, a dodanie "Etwahl 2000" to niezły pomysł.

Wirtuoz Strun (http://fav.me/d30f8gw)
Klasyczny rysunek Sony z pięknymi detalami, autorstwa ArchRage, z kaskadami lśniacego dźwięku i magiczną aurą, typową dla tej bohaterki. Brawo!

To tyle w tym tygodniu! Jeśli usłyszycie, zobaczycie bądź stworzycie coś, czym chcecie się podzielić z naszą społecznością, prześlijcie to na [EMAIL="Summoner_Showcase@RiotGames.com"]Summoner_Showcase@RiotGames.com[/EMAIL], a my zaprezentujemy wasze dzieła szerszemu gremium.

Podkręćcie głośniki, zatańczcie crescendo i do zobaczenia za tydzień!


Comment below rating threshold, click here to show it.

rozwalacz twarzy

Senior Member

02-23-2014

odkopie temat ale zły jestem


Comment below rating threshold, click here to show it.

Adrianosek9

Recruiter

06-12-2014

Pomogę odkopywać temat ;p


Comment below rating threshold, click here to show it.

Wroten

Junior Member

06-14-2014

zło po prostu się z was wylewa


Comment below rating threshold, click here to show it.

PeantuS

Senior Member

06-15-2014

...


1