Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Feederzy

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Mateusz2x

Senior Member

11-19-2011

Gram Wlasnie Ranked game no i co oczywiscie widze Asche o nicku Pani G zaczela feedowac intencjonalnie druzyne przeciwna
2. Dzis spadlem z ranking o 200 przez tego typu noobskich graczy i leaverow moglby ktos mi pomoc ?

Miru

Member

11-19-2011

Mógłbym CI pomóc w jeden sposób, a nawet nie sposób a radą.
Odinstaluj lola.

Althamer

Senior Member

11-19-2011

http://leagueoflegends.pl/poradniki/165-noobteamguide.html Przeczytaj cale.

Ja również grałem przed chwilą rankeda. Przegrywaliśmy 1/6 w ~15minucie, z czego -0/5 miał Sion.
Myślałem, że przez niego już to przegramy, ale z każdym graczem idzie się dogadać. ( oczywiście, jeśli zna angielski ^^ ). Mówiliśmy mu co ma mniej więcej robić itp itd. I na koniec skończył ze statami 4/8. czy 5/8 nie pamiętam. Polecam ten poradnik ^^

Mateusz2x

Senior Member

11-19-2011

Wiedzialem ze znajda sie tego typu idioci na tym forum dlatego przesze ciebie jesli masz dawac takie odpowiedzi nie odpowiadaj poprostu. Bylbym wdzieczny Niczego tego typu odpowiedziami nie wnosisz i oczywiscie wiem ze jestes jednym z tych graczy o ktorych pisze ^^

Mateusz2x

Senior Member

11-19-2011

Althamer mnie nie chodzi o dawanie rad jak dogadac sie z tego typu graczami mnie chodzi o zbanowanie wszystkich ktorzy tak robia

Althamer

Senior Member

11-19-2011

Ale po co ? Też czasem mam taką ochotę. Ale na to nie wpłyniesz, więc możesz chociaż wpłynąć na nich samych i spróbować się z nimi dogadać. Tylko nie krzykiem i wyzwiskami, jak to mój kolega zawsze robi ;P

Emissary Poki3

Senior Member

11-19-2011

Forum nie jest od raportowania i oczerniania innych graczy. Usun nick z postu.
Jak uwazasz, ze ktos zasluguje na raport to rob to po grze.

MajsterIXI

Senior Member

11-19-2011

ja wczoraj na rankedzie zdobylem first blood potem zaczely mi sie kosmiczne lagi i skonczylem na 2/13 chyba

Xephnar

Member

11-20-2011

Cytat:
MajsterIXI:
ja wczoraj na rankedzie zdobylem first blood potem zaczely mi sie kosmiczne lagi i skonczylem na 2/13 chyba
- załącznik.

A co do noobów, to nic nie poradzisz, chyba że będziesz grał premade. Grając SoloQ podejmujesz ryzyko, że właśnie na takiego nooba trafisz.

633902611647920792.jpg

Ventrido

Recruiter

11-20-2011

Cytat:
Althamer:
http://leagueoflegends.pl/poradniki/165-noobteamguide.html Przeczytaj cale.

Ja również grałem przed chwilą rankeda. Przegrywaliśmy 1/6 w ~15minucie, z czego -0/5 miał Sion.
Myślałem, że przez niego już to przegramy, ale z każdym graczem idzie się dogadać. ( oczywiście, jeśli zna angielski ^^ ). Mówiliśmy mu co ma mniej więcej robić itp itd. I na koniec skończył ze statami 4/8. czy 5/8 nie pamiętam. Polecam ten poradnik ^^

+1 za ten poradnik. Daje sporo do myślenia... może zmieni to niektóre moje gry : )

12