Kody na RP

Comment below rating threshold, click here to show it.

mogolniak

Junior Member

22-07-2013

Wiatm!
Mam problem z kodem do RP, ponieważ gdy go wpisuję wyswietla sie : Karty pre-paid można wykorzystać, klikając tylko przycisk ''Kup RP'' w lewym górbym rogu oraz wybierając opcję ''Karta pre-paid''. O co chodzi ?! Pomocy! Z góry dzięki za pomoc ;).

Kacman

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

22-07-2013

Co to za karta? Jeśli PSC to musisz wejść w sklep, kupno RP i tam wpisać kod.

PaputoS

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Wrenchmen

22-07-2013

Karty Pre-Paid nie działają na serwerach Europejskich (tylko "USA)

LMQ Tc V4NzI

Senior Member

22-07-2013

Ty z dziwnym nickiem wiesz co gadasz ? Karty prepaid są to psc i ukash. Paysafecard można spokojnie w LoLu użyć.

Sklep - kup rp - paysafecard lub ukash, wartość i wpisujesz kod.

ZglenQa

Senior Member

22-07-2013

Quote:
Originally Posted by V4NzI View Post
Ty z dziwnym nickiem wiesz co gadasz ? Karty prepaid są to psc i ukash. Paysafecard można spokojnie w LoLu użyć.

Sklep - kup rp - paysafecard lub ukash, wartość i wpisujesz kod.
To ty źle gadasz. W USA jest specjalna karta (taki odpowiednik psc) i tylko w USA ona działa. Można zawsze pisać do supportu wysyłając im taki kod, aby go wykorzystali i przesłali na konto RP.

mogolniak

Junior Member

30-07-2013

Właśnie wysłałem prośbę do supportu o przelanie RP na moje konto ;). Mam nadzieję, że pomogą...

SPINER 2004 XX

Junior Member

20-12-2013

ja terz szukam koda na rp jak ktoś wiedział by to sie nazywam na skype damian ziembla

JohnyDeeRe

Senior Member

20-12-2013

Quote:
Originally Posted by SPINER 2004 XX View Post
ja terz szukam koda na rp jak ktoś wiedział by to sie nazywam na skype damian ziembla
w szafie śpisz?