Husarz Xin Zhao

First Riot Post
123
Comment below rating threshold, click here to show it.

ALL CAPS RONIN

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

09-09-2013

Bardziej odnosiłem się od bólu dupy jaki się pojawia jak tylko ktoś wspomni tego Xina. Ale jak już koniecznie mam się czepiać.

>oni dostali ciastko
>ja też dostanę ciastko?

Nie mówię że intencja była zamierzona ale musisz sobie zdawać sprawę że tak sformułowana wiadomość to katalizator bólu dupy na tym forum + natychmiastowa aktywacja "dupo zraszaczy" reszty forum żeby tłumić ten ogień debilizmu jaki od razu wybucha przy poruszeniu tematu "KTOKOLWIEK dostał COKOLWIEK z JAKIEJKOLWIEK okazji za DARMO".

ImpĂŠrĂĄtor HĂ´rsĂŠ

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

09-09-2013

Minusy na RONIN`a za prawde.

<3

Mialo byc ladne wielkie serduszko, ale mi sie nie chce ;3

kubixthepro

Member

09-09-2013

Quote:
Originally Posted by przyjaciel36 View Post
Nie. Zapytasz pewnie "dlaczego?". :) Postaram się wytłumaczyć to najbardziej logicznie, jak się da. Włosi mają własny serwer, podobnie jak np. Rosjanie. Natomiast my (Polacy) takowego nie posiadamy. Gramy bowiem na serwerze europejskim. Jeżeli kiedyś Riot pomyśli o serwerach specjalnie stworzonych dla Polski, wtedy każdy, kto na takowy się przeniesie dostanie skina.
co ty pierdzielisz włosi nie mają swojego serwera grają na west a jeśli się mylę to udowodnij mi

MisterSatuk

Senior Member

09-09-2013

Żałośni jesteście i dobrze, że nie ma tego free skina.Dziękuje i do widzenia !

ImpĂŠrĂĄtor HĂ´rsĂŠ

Senior Member

09-09-2013

Btw. Taki lans miec skina, ktorego ma kazdy.Dem

BadTractorDriver

Senior Member

09-09-2013

Not this again...

Baron Von Mesaja

Member

10-09-2013

hmmm.. moze ja czegos tutaj nie ogarniam.. ale to tylko skorka do postaci.. who cares??

Pimenista

Senior Member

10-09-2013

Jeżeli kiedykolwiek powstanie polski serwer to mnie na nim na pewno nie będzie :D Już to widzę, team złożony z rodaków...ehe...

Poseidon

Senior Member

10-09-2013

Nie obchodzi mnie to bo juz go mam :3

riot zooltar

Community Coordinator

10-09-2013
1 of 1 Riot Posts

Włosi nie mają własnego serwera. Skin był rozdawany z okazji wydania włoskiej wersji językowej klienta.

Polacy otrzymywali Husarza kiedy wchodziła polska wersja klienta - jako pierwsza poza bazowymi, więc zasady były wtedy inne niż obecnie.

W odróżnieniu od Polaków, którzy mieli możliwość otrzymania darmowego skina, Niemcy, Francuzi, Hiszpanie czy Anglicy takiej możliwości nie mieli w ogóle.

Skin Husarza jest dostępny w sklepie - można go kupić w każdym momencie. Niedawno był nawet w przecenie

Mam nadzieję, że to wyjaśnia sprawę.

123