Wyprzedaż bohaterów i skórek: Superwyprzedaż Skórek

First Riot Post
12345 ... 6
Comment below rating threshold, click here to show it.

NeeksNaman

Champion Herald

10-01-2013
1 of 1 Riot Posts

[aws3]news/January_2013/Super_Skin_Sale/Super Skin Sale_Article Banner.jpg[/aws3]

Często prosicie o wystawienie na wyprzedaż skórek, które nigdy wcześniej tam nie trafiły. Właśnie nadszedł ten czas przywoływacze. Rozpoczyna się Superwyprzedaż Skórek, a na niej 12 nigdy wcześniej nie przecenionych skórek.

• Sona z Guqin 487 RP

[aws2=news/Skins/Sona_Guqin_Splash.jpg]news/Skins/Sona_Guqin_Splash_thumb.jpg[/aws2][aws2=news/Skins/Sona_Guqin_SS.jpg]news/Skins/Sona_Guqin_SS_thumb.jpg[/aws2]

• Talon Smocze Ostrze 487 RP

[aws2=news/Skins/Talon_Dragonblade_Splash.jpg]news/Skins/Talon_Dragonblade_Splash_thumb.jpg[/aws2][aws2=news/Skins/Talon_Dragonblade_SS.jpg]news/Skins/Talon_Dragonblade_SS_thumb.jpg[/aws2]

• Lee Sin Smocza Pięść 487 RP

[aws2=news/Skins/LeeSin_DragonFist_Splash.jpg]news/Skins/LeeSin_DragonFist_Splash_thumb.jpg[/aws2][aws2=news/Skins/LeeSin_DragonFist_SS.jpg]news/Skins/LeeSin_DragonFist_SS_thumb.jpg[/aws2]

• Nefrytowy Smok Wukong 487 RP

[aws2=news/Skins/Wukong_JadeDragon_Splash.jpg]news/Skins/Wukong_JadeDragon_Splash_thumb.jpg[/aws2][aws2=news/Skins/Wukong_JadeDragon_SS.jpg]news/Skins/Wukong_JadeDragon_SS_thumb.jpg[/aws2]

• Łamaczka Serc Vayne 487 RP

[aws2=news/Skins/Vayne_Heartseeker_Splash.jpg]news/Skins/Vayne_Heartseeker_Splash_thumb.jpg[/aws2][aws2=news/Skins/Vayne_Heartseeker_SS.jpg]news/Skins/Vayne_Heartseeker_SS_thumb.jpg[/aws2]

• Rybak Fizz 487 RP

[aws2=news/Skins/Fizz_Fisherman_Splash.jpg]news/Skins/Fizz_Fisherman_Splash_thumb.jpg[/aws2][aws2=news/Skins/Fizz_Fisherman_SS.jpg]news/Skins/Fizz_Fisherman_SS_thumb.jpg[/aws2]

• Króliczek Bojowy Riven 487 RP

[aws2=news/Skins/Riven_BattleBunny_Splash.jpg]news/Skins/Riven_BattleBunny_Splash_thumb.jpg[/aws2][aws2=news/Skins/Riven_BattleBunny_SS.jpg]news/Skins/Riven_BattleBunny_SS_thumb.jpg[/aws2]

• Cierniowa Morgana 487 RP

[aws2=news/Skins/Morgana_Blackthorn_Splash.jpg]news/Skins/Morgana_Blackthorn_Splash_thumb.jpg[/aws2][aws2=news/Skins/Morgana_Blackthorn_SS.jpg]news/Skins/Morgana_Blackthorn_SS_thumb.jpg[/aws2]

• Swain Tyran 487 RP

[aws2=news/Skins/Swain_Tyrant_Splash.jpg]news/Skins/Swain_Tyrant_Splash_thumb.jpg[/aws2][aws2=news/Skins/Swain_Tyrant_SS.jpg]news/Skins/Swain_Tyrant_SS_thumb.jpg[/aws2]

• Smutny Robot Amumu 487 RP

[aws2=news/Skins/Amumu_SadRobot_Splash.jpg]news/Skins/Amumu_SadRobot_Splash_thumb.jpg[/aws2][aws2=news/Skins/Amumu_SadRobot_SS.jpg]news/Skins/Amumu_SadRobot_SS_thumb.jpg[/aws2]

• Shyvana Mrocznych Płomieni 487 RP

[aws2=news/Skins/Shyvana_Darkflame_Splash.jpg]news/Skins/Shyvana_Darkflame_Splash_thumb.jpg[/aws2][aws2=news/Skins/Shyvana_Darkflame_SS.jpg]news/Skins/Shyvana_Darkflame_SS_thumb.jpg[/aws2]

• Pantheon Walczący Glewią 487 RP

[aws2=news/Skins/Pantheon_GlaiveWarrior_Splash.jpg]news/Skins/Pantheon_GlaiveWarrior_Splash_thumb.jpg[/aws2][aws2=news/Skins/Pantheon_GlaiveWarrior_SS.jpg]news/Skins/Pantheon_GlaiveWarrior_SS_thumb.jpg[/aws2]

Oczywiście co to by była za wyprzedaż bohaterów i skórek, bez bohaterów.

• Wyczuwam pewną rybną woń. O. Fizz. 487 RP
  • Amumu, co taki smutny? Bycie na wyprzedaży nie jest takie złe! 292 RP
  • Potężna i złowieszcza Morgana, może być wasza już za połowę ceny. 292 RP

[aws2=news/Champ_Splashes/Fizz_Splash.jpg]news/Champ_Splashes/Fizz_Splash_thumb.jpg[/aws2][aws2=news/Champ_Splashes/Amumu_Splash.jpg]news/Champ_Splashes/Amumu_Splash_thumb.jpg[/aws2][aws2=news/Champ_Splashes/Morgana_Splash.jpg]news/Champ_Splashes/Morgana_Splash_thumb.jpg[/aws2]

Super Wyprzedaż Skórek będzie trwać tylko od 11 do 14 stycznia, tak więc nie czekajcie, niektóre z tych skórek są na wyprzedaży po raz pierwszy.

Ukagi

Junior Member

11-01-2013

Wyczuwam zbliżający się hate z powodu Amumu i Morgany

Makâvaki

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

11-01-2013

wow

TCRedboYPL

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

11-01-2013

gdzie jest moj metalowy JAYCE? :C

Amadok

Member

11-01-2013

yyyy? amumu i morgana ? Riot sobie chyba żartuje, kolejne 2 postacie za 1350 pz w wyprzedaży.
Ale jest Fizzzzzz super, czekałem na niego:)

Hadziaj

Junior Member

11-01-2013

Grubo, bardzo grubo :)
Opłacało się ip trzymać :D

Sendrus

Junior Member

11-01-2013

Achh, liczyłem na Blitzcranka Boksera, ale to jest nawet lepsze :D

Fiozer

Junior Member

11-01-2013

Lee Sin Dragon Fist mój

CessemessGejuch

Member

11-01-2013

dlaczego nie ma firefox ahri ? :C

Namikazu

Junior Member

11-01-2013

To bez sensu... Akurat gdy kupiłem RP to na wyprzedaży trafił się: Teemo, (którego mam) Udyr, (który mnie nie zaciekawił) i Ziggs (który też mnie nie zaciekawił)... bo i tak znając, życie bym nimi nie grał...
A teraz ? Jeszcze lepiej.. Morgana i Amumu, znowu za 1350.. A jeszcze Fizz który mnie nie zaciekawił... Tak więc bd musiał czekać do poniedziałku na nową wyprzedaż -.-"

12345 ... 6