G這sy w lolu

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

Thermophyle

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

11-06-2012

Piotr Fronczewski? Ciekawe komu ten glos mial by podkladac.

Vezone

Member

11-06-2012

Daj tylko taki przyk豉d. Pewnie po d逝窺zym zastanowieniu potrafi豚ym wskazac tak postac, ale od razu nie potrafi, gdy nad takimi rzeczami trzeba si troch d逝瞠j zastanowic. Dodatkowo g這sy niekt鏎ych postaci s poddawane obr鏏ce, by dodac jakie efekty np: kassadin. Chodzi mi g堯wnie o to, 瞠 potrafi 鈍ietnie podk豉dac g這s.

Daggins

Member

12-06-2012

Quote:
Originally Posted by Thermophyle View Post
Piotr Fronczewski? Ciekawe komu ten glos mial by podkladac.
np. dla Annie, z ka盥ym wyzwaniem sobie poradzi

Lord of Jukes

Member

20-06-2012

Piotr Fronczewski=Franek Kimono.Lee Sin?:D

Czaro16

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

20-06-2012

Ja od wrze郾ia do listopada gra貫m na polskiej wersji, a potem na angielskiej, gdy na polskiej wersji czasami nie mo積a by這 si logowa do gry, wi璚 gra貫m na ang i tak zosta這 do dzi. I chwa豉 za to, 瞠 gram na ang wersji, bo niekt鏎e polskie d德i瘯i s do dupy. Wiem bo brat gra na polskiej wersji. Taki np. Fizz. Ja pier***** to ma taki zje**** d德i瘯, 瞠 to przegi璚ie.

Teheli

Member

21-06-2012

Kto by pomy郵a, 瞠 pod Leone podk豉da ta sama kobieta co pod Fior...W sumie to nie jedyne zaskoczenie :p

Iron Hends

Senior Member

21-06-2012

watbie by bylo realne zeby tak zwane gwiazdy polskiego kina podkladali bohaterom w lolu glosy. Napewno nie sa tani ^^

Grodek118

Senior Member

21-06-2012

Aktorzy na pewno nie s tani. Np. Leszek Zdu jako Ezreal, Vladimir czy Master Yi.

Grubasekpl

Junior Member

03-01-2013

do lola glos podkladaja przewarznie aktorzy w nielicznych przypadkach sa to piosenkarze

Vaklav

Senior Member

03-01-2013

Dubbing polskiej wersji powinni powierzy polskiej kinematografii poniewa nawet producenci oryginalnych film闚 chwal polskie dubbingi, z czego powinni鄉y by dumni ale niewiele ludzi o tym wie. Lecz nie wysz這 by to zbyt tanio.

123